Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ajándékötlet évfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándékötlet évfordulóra?

Figyelt kérdés

Most lesz a második évfordulónk a párommal, és bár az első előtt is megbeszéltük, hogy nem veszünk egymásnak ajándékot, csak elmegyünk vacsorázni egy étterembe (ami nálunk különleges alkalom, mert egyetemisták vagyunk, és anyagi okokból soha nem járunk "normális" étterembe), de mégis mindketten adtunk valami kis jelképes apróságot a másiknak. :)


Most a másodikra ezt találtam ki: veszek egy szép, nagyobb borítékot, az elejére ráírom: "Ezért szeretlek", és ha kibontja, egy szép papír lesz benne. Erre a papírra ráírom a tőlem kapott becenevét (csak én hívom így, de nem mindig, mások nem is nagyon tudnak róla), de úgy, hogy a betűk minden "szára" egy-egy kifejezésből álljon, amiben megindoklom hogy többek között miért szeretem.

Tehát pl, ha M-mel kezdődne a neve, akkor az első függőleges vonal az egy "szépek a szemeid" , a második ferde vonal egy "szépek a fogaid" felirat lenne és így tovább... persze ennél kreatívabb gondolatokkal, csak példa volt! :D


Szerintetek jó ötlet? Persze minél esztétikusabbra csinálnám, szolidan díszíteném is a papírt, ilyesmik.


2012. márc. 3. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy óvszernek jobban örülne sztem. :D


Yupiter

2012. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ajándék kötelet.
2012. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: hát óvszert nem használunk, remélem mással se... :D, szóval annak szerintem nem örülne, azt hinné ezentúl óvszerrel akarom :P
2012. márc. 3. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet szerintem!
2012. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet! :)
2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
..nagyoooonn jó ötlet!..lehet,hogy 3.-ra semmit se adhatsz majd..
2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D


Ez mi volt vicka? :D

Gyilkos hangulatban vagy? :)

2012. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cyan hello!

áá neeem!

2012. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhittem.... ;)
2012. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!