Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemmel soha sehova nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel soha sehova nem megyünk, semmi közös program, ti mit tennétek helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az rendben van, hogy sokat dolgozik. De amikor itt a hétvége akkor a fél napját a szüleinél tölti és velem meg nem foglalkozik egyáltalán. Sehova nem megyünk, semmi közös program és én kezdek belebolondulni abba, hogy itthon vagyok egyedül bezárva...Nincs akivel mehetnék bárhova is, mert a barátnőm az messze lakik tőlem nagyon. Mit tegyek?

Egyébként most lesz a 2. házassági évfordulónk, huszonévesek vagyunk.


2012. márc. 4. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg hogy neked ez így nem bejövős.. és ha nem változik valami akkor gondok lesznek továbbiakban nálatok!
2012. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha akarod én elviszel valahová.:-)
2012. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked nem jön be ez az életstílus válj el, csak bánni fogod később. Most még nagyon fiatal vagy, előtted az élet.
2012. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy ez így nem jó nekem, de nem foglalkozik vele, már számtalanszor mondtam neki. De ő csak azzal törődik, hogy neki hogy jó.

Én meg le vagyok sz*rva.

2012. márc. 4. 12:00
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem is tudom.

Ne haragudj meg kicsit nyers lesz.

Őt választottad, vele akarod leélni az életed, neki akarsz gyereket szülni stb..

Még számos ennél sokkal rosszabb dolog is történhet (ne történjen!!!) és ki kellene tartani mellette.

De ha ezt sem tudod vele megbeszélni akkor ???

2012. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Eleinte nem volt ilyen, mindig kimozdultunk, voltak közös programok. De amióta házasok vagyunk, ő megváltozott.

És most már egyáltalán nem megyünk sehova, semmit nem csinálunk. :(

2012. márc. 4. 12:02
 7/24 anonim ***** válasza:

Nincs megtiltva, hogy egyedül elmenj bárhová is. :)

Ha valami különös véletlen folytán egyben szabad az egész hétvégém, hát bizony nekem sincs kedvem kimozdulni itthonról. Ilyenkor bizony én heverészem itthon, vagy ülök a gép előtt (most persze épp betegállományban vagyok, hehe), asszonypajtás meg vagy dolgozik, vagy csavarog. Nincs ebben semmi probléma.

:)

F/42

2012. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De most mit kéne ilyenkor tennem? Nekem ez így nagyon rossz! Elválni meg nem szeretnék, mert attól függetlenül szeretem őt.
2012. márc. 4. 12:03
 9/24 A kérdező kommentje:
Csak engem az zavar, hogy a szüleihez meg mindig megy, velük tölti majdnem az egész hétvégét és én akkor is egyedül vagyok itthon, most is: korán reggel elment és azóta egyedül vagyok, tegnap meg dolgozott... Mert amikor ő dolgozik hétközben azt megértem, hogy utána már nem megyünk, de hogy máskor is ez megy??
2012. márc. 4. 12:05
 10/24 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te is vele a szüleihez :)?
2012. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!