Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért számít a barátomnak megcsalásnak ha elmegyek bulizni?

Figyelt kérdés
Én is elengedem őt külön.. megbízok benne.. és én se adtam neki okot arra hogy nem bizhatna meg bennem... nem tud a tapasztalatai miatt.. mit kéne tennem, hogy megbízzon bennem, mert ő nem mond semmit erre... ??!!
2012. márc. 4. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megérni neked egy ilyen manipulatív párkapcsolat? Én szakítanék.
2012. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Semmit nem kellene tenned, ez nem fog változni.

Szerintem keress valakit, aki nem köt gúzsba a féltékenykedésével.

2012. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a féltékenységén kívül az égvilágon minden oké és szeretjük egymást.. változtatni szeretnék :S
2012. márc. 4. 14:19
 4/12 tetro ***** válasza:
sajnos egy olyan kapcsolat, ami "azon kívül minden oké" soha az életben nem fog normálisan működni. a barátod egy gyerek érzelmi szintjén van.
2012. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen érthető a srác, ha eddig ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatok érték és h
2012. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetro ***** válasza:
engem egyszer negatív tapasztalat ért egy tál kagylóval. konkrétan két napig hánytam utána. mégse gondolom, hogy minden kagyló romlott lenne...
2012. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Menjetek el együtt bulizni, lehetőleg nagyobb társasággal, ahol fiúk is vannak. Ha látja, hogy nem flörtölgetsz másokkal, talán megenyhül. És a féltékenységen az idő is tud segíteni, tapasztalat. Az én páromat anno a menyasszonya csalta meg, rendesen megalázta a csaj szegényt, így a kapcsolatunk elején bennem sem bízott túlságosan. Sokszor beszéltünk erről, rengetegszer elmondtam neki, hogy én én vagyok, az a csaj meg egy idióta volt, amiért megcsalta. A lényeg, hogy beszéljetek erről, biztos ő is meg akarna bízni benned, csak hát nem olyan egyszerű, ha egyszer már csalódott az ember...


Az előttem lévő válaszokkal kapcsolatban: szerintem egy kapcsolat nem attól lesz sikeres és boldog, ha minden tökéletes, hanem attól, hogy ha probléma adódik, együtt meg tudja oldani a két ember :)


Sok sikert :)

2012. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha ezen az oldalon valaki leírja a párkapcsolati problémáját, garantáltan megkapja a tanácsok özönét: szakíts; szakíts; szakíts; miért vagy még együtt egy ilyen ...-tal; ha nem hagyod ott, meg is érdemled; szakíts; jobbat érdemelsz; nem fog megváltozni; szakíts; szakíts...


Egyébként tényleg van olyan helyzet, de azt kivülről nem lehet megállapítani. Azt neked kell érezned. A problémát mindenesetre nem megoldja, hanem megkerüli.


Valószínű, hogy a párod esetében tényleg bizalomhiány van. Amikor a téma előjön, akkor ti nem vagytok egyenrangúak, ő sérült pozícióból beszél, ezért nem szabad vele aggresszívnak lenned, nem adhatsz ultimátumot. Azért nem mond semmit, mert nem jó neki ez a helyzet. Nem könnyű az ő helyzetében beszélni. Az egója, az önértékelése nincs rendben, és azt neked kell segítened fölépíteni. A bizalmát ki kell építened. Van valami akadálya, hogy őt is elhívd a buliba? Ismeri azokat az embereket, akikkel együtt buliznál? Valóban nem adsz okot a bizalmatlanségra?


Van egy másik, kevésbé valószínű, lehetőség is. Föl kell ismerned, hogy ez-e a halyzet. Lehet, hogy egyszerűen meg akar kötni téged, le akarja építeni az egyéb kapcsolataidat, uralkodni szeretne rajtad. Ez sem egyenrangú kommunikáció, csak nem a sérült, hanem a főnök szerepében van a párod. Ebben az esetben viszont nincs más, mint a határozott fellépés. "Elmegyek bulizni", és elmész bulizni. Tökmindegy, hogy mit enged meg.

2012. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt is partizni!
2012. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen probléma mert elmegyünk együtt is ... de én azt szeretném, hogy ő is eltudjon menni bulizni kikapcsolódni a barátaival lenni..ő viszont nélkülem nem akar.. miért várja el hogy bízzak benne ha ő képtelen rá.. ?? azt mondja túl szép vagyok... de hát mit csináljak?? fogszabályzó szemüveg segit?:D vagy mi:DD ez már beteges szerintem :S próbálom bizonyitani hogy nekem csak ő és senki más.. nem tudom mit tehetnék
2012. márc. 4. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!