Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok hogy mondjam el neki (többi lent)? 14/F

Figyelt kérdés

van eggy lány az osztályban nagyon tetszik persze ez nem biztos de szerintem énis bejövök neki :D !!

elszeretném neki mondani hogy tetszik de hogy ??

már 2 szituáció megszületett a fejemben :


1.suli után elhívom valahova kicsit beszélgetünk viccelődünk és egyszer a magfelelő pillanatban koömojan a szemébe nézek és elmondom neki..


2.suliba sokat vagyok vele és egyre közelebb próbálok hozzá kerülni eggyiknap pl. megfogom a kezét és így eggyre fokozatosan ahogy engedi megsimogatom stb.


előre is köszi a válaszokat :D !!


lehet hogy van benne helyesírási hiba azért bocsy mert siettem .


2012. márc. 4. 16:14
 1/3 Dávidmester13 ***** válasza:

OK nos szerintem az 1. megoldás a jobb a 2.-kal csak elijeszted és azt hiszi majd hogy egy nyomulós tapizós perverz állat vagy

DE ha az 1. megoldást választod azzal nagyobb sikered lehet ...de ehez persze idő is kell ne hamarkodd el a dolgokat ! türelem ! :D

2012. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

EGY lány

egyik nap

egyre fokozatosabban


bocsI


kombináld a kettőt. Hívd el, és beszélj vele, miközben simogatod a kezét.

2012. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dávidmester13 ***** válasza:
a 2. is jól beszélt :D
2012. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!