Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Olyan helyzetbe vagyok, hogy nem vagyok lúzer, lehetne barátnőm csak éppen szégyellem, hogy csóró vagyok :/ a házunk nincs bebútorozva (csak a konyha, meg ágyak) a gáz ki van kapcsolva és úgy érzem hogy így egy csajnak se jönnék be ha ezt tudnák mert ránézésre senki nem mondja meg mert unokatesómék gazdagok és az ő megunt ruháiba járok és mint márkás meg jó... De viszont haza így nem hozhatok 1 lányt sem :( de kicsit unom hogy lassan 18 vagyok és még nem volt egy normális kapcsolatom...
2012. márc. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Emiatt ne stresszeld magad, ezzel max akkor kezdj foglalkozni ha már van barátnőd, és ki mondta, hogy haza kell vinned? :)

17/f.

2012. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát mit csináljak vele? :D Csak haza kell vinnem... Nem mehetek vele mindig moziba stb.. mert arra se futja :D
2012. márc. 4. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
És azért stresszelek rajta most, mert 2 csaj is van akivel úgy alakul a dolog hogy rajtam múlik, és én vagyok a gyökér mert egyikkel sem jövök össze :/ pedig szép meg aranyos lányok.
2012. márc. 4. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
ezen szerintem butaság aggódnod:) engem pl nem zavarna ilyesmi, és szerintem sok más lányt sem:D
2012. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oké, tényleg nehéz helyzeted van, de ki kell találnod, hogy miért nem viheted haza, valami jó kifogás kéne..szerintem lehet húzni így egy ideig, persze hosszú távon nem nagyon, szóval összejönni összejöhetsz simán vele, max szakítassz vele ha nagyon azt akarja hogy vidd haza.

Vagy van egy egyszerűbb megoldás.

Olyan helyeken kezdessz ismerkedni, ahol normális lányok vannak, akik tényleg magadért szeretnek és elfogadják, hogy ez a helyzet.

Ha nagyon keresel biztos találsz ilyen lányt is, sok sikert hozzá!!(vagy hülyére veszed őket és dobod őket egy idő után :( )

2012. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért az nem úgy működik hogy csak úgy dobom... Szarul esne biztos a lánynak meg ez hülyén venné ki magát... Amúgy meg nem hiszem hogy nem zavarja.. Mikor elég nagy rumli van.. ugye a ruháimat, a tankönyveimet mint az ablakpárkányba meg egy dobozban tárolom... Meg nem tud itt lefürdeni stb mert nincs meleg víz csak ha rezsóval forralok és az is szar mert kb 5-10 fok van a fürdőszobában ugye nincs fűtés sem... Nem hiszem hogy találnék olyan lányt aki ilyen körülmények közé szívesen eljönne
2012. márc. 4. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy nem szeretne ott lenni, de nála is lehettek. ettől még szerintem nem fog senki sem lenézni vagy ilyesmi.
2012. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tényleg jó gáz helyzetbe lehetsz anyagi terén :o De a szerelembe amondó vagyok hogy ez lényegtelen, téged magadért fog szeretni a lány, és nem egy csili vili villáért! Igényesnek és rendszeretőnek csóróként is lehet lenni, szerintem az a becsülendő dolog.. Ne stresszeld magad ez miatt :)
2014. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!