Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne bontsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bontsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lány, aki nagyon belém van habarodva. Két gond van: a nagy távolság és a korkülönbség. Nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki, hogy így nincs közös jövőnk. Kicsit emiatt én is hibás vagyok, mert adtam alá a lovat kedveskedéssel és bókokkal. Nem tudom mit tegyek.


24/F


2012. márc. 5. 07:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam. Ne bántsam meg.
2012. márc. 5. 07:23
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom haver,velem még nem volt ilyen
2012. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eleve nem kellett volna bókolgatni neki.Hisz tudod milyenek ezek a kis kamaszok!

Mond el neki,hogy 10év korkülönbség és a távolság nagyon nagy és ne haragudjon de nem lehet köztetek semmi.

2012. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy olyan dolog ami mindenképpen fájni fog neki, és talán neked is. Erősnek kel lenni.
2012. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon csak az őszinteség a korrekt. Mindezt lehet kedvesen is tálalni, ha meg meg kell bántani, akkor meg kell bántani, mert ez sokkal jobb, mint húzni az agyát, és várni, hogy "majd elmúlik neki". Meg tanuld meg a leckét, és máskor kapcsolj időben!
2012. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nemcsak ő, de még én is kezdem beleélni magam, hogy mi jó lenne együtt lenni. De közben tudom, hogy ez helytelen. Ennek is köze van a korkülönbséghez. Ő is meg is kezdünk érezni valamit a másik iránt. De mégis valahogy gátolna engem abban, hogy legyen valami, mert helytelennek érzem.
2012. márc. 5. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
14 éves, ne engedd, hogy a felfűtött drámai érzelmi helyzet elvakítson. Nagyon kínosan jöhetsz ki belőle, nem éri meg.
2012. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igazad van. Csak azt nem tudom, hogy hogyan tálaljam neki ezt.

2012. márc. 5. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak egyenesen. Örülni nem fog neki semmiképp, de ha egyenes voltál, akkor el tudsz mindennel számolni, tiszta a lelkiismereted.
2012. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!