Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegroncs leszek lassan, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegroncs leszek lassan, mert a barátnőm hétvégén bulizni megy az exével. Fogalmam sincs mi lesz ennek a kimenetele. Hogy tudnám kicsit lenyugtatni magam?

Figyelt kérdés

a hétvégén barátnőm bulizni megy a haveri társaságával, és abba az exe is benne van...

Én nem tudok ott lenni.

Elmondta százszor, hogy engem szeret, nemfog hülyeséget csinálni...csak az a baj, hogy ismerem, és tudom milyen ő piásan..:/

engem már most megesz a fene, szó szerint full ideg vagyok, nem is tudtam aludni sz éjszaka, és csak ezen kattog az agyam...hogy jól megcsal a discoba az exel...:(

fél éve vagyunk együtt, én nagyon szeretem.

a hab a tortán, hogy nem tőle tudtam emg, hogy megy az exe is, hanem a barátnőjétől...és kicsit furcsa nekem, hogy pont akkor lesz ott a gyerek, amikor én nem...


2012. márc. 5. 09:07
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

a barátnői hívták, nagyon el akar menni, tiltsam meg neki? az emg gyerekes...

megcsal, megcsal, akkor legalább tudni fogom ,hogy sosem szeretett.....

2012. márc. 5. 09:51
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Jól látod a dolgot. A baj az h ha azt nem mondta el h ott lesz az exe akk azt se fogja h megcsalt. Neked kell kiderítened
2012. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

Hiába szeret téged, attól még oda adhatja magát másnak.

Főleg a volt párjának. Több lehetőséged is van.


1. Lemondod a programod és elmész vele

2. Megkéred ne menjen, mert nem örülnél neki, hogy a régi pasijával bulizgat

3. Elmész péntek este valahová és jól megcsalod(így ha ő megcsal szombaton egában lesztek)

4. Keresel mást helyette neki meg kiadod az útját.



Nő miatt ne etesd magad az ideggel. Lesz 100 másik dolog az életben, ami miatt aggódhatsz. Ne ez legyen a 101.


Nem irigyellek, én is voltam hasonló helyzetben. Tudom, min mész keresztül. Kitartás!

2012. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
tönkretesz a szerelem...minek kellett ez nekem?! :(
2012. márc. 5. 10:01
 15/26 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindenképpen. Kérd meg, hogy legyen tekintettel rád. Amennyiben el akar menni bulizni (ergo nem foglalkozik az érzéseiddel, veled) menjen. Csak te meg add ki az útját és utána vissza ne fogadd.
2012. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

most egy iylen miatt, hogy elmegy bulizni nélkülem, és nagyon el akar menni a barátnőivel, jól akarja érezni magát

most ennyiért nem dobhatom ki...

nincsen semmi ok (még), vagyis ez nekem még mindig nem ok, hogy dobjam...

2012. márc. 5. 10:08
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne hogy már csak ő menjen el, menj el te is bulizni de ne vele! Mond neki megyek a haverokkal bulizni!
2012. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"most egy iylen miatt, hogy elmegy bulizni nélkülem, és nagyon el akar menni a barátnőivel, jól akarja érezni magát

most ennyiért nem dobhatom ki.." Az a baj, hogy nagyon jószívű vagy. Na jó, ez nem baj, csak néhányan kihasználhatják.


Nem azért kell kidobni, mert ő el akar menni és jól akarja érezni magát.

1. Nélküled megy egy olyan helyre, ahol a volt pasija is ott van

2. Nem szól róla, hogy a volt pasija is ott van, titkolózik

3. Téged ez zavar és nem képes egy nyamvadt buliról lemondani a kedvedért. Nem azt kéred tőle, hogy soha ne menjen bulizni. Csak azt, hogy erre az egy bulira ne menjen el, ahol a volt pasija ott van és te meg nem tudsz elmenni. Legközelebb menjen egyedül, barátnőivel ahová akar. (lehetőleg azért nem olyan helyre, ahol az exe is törzsvendég.


4. Ezeket, ha nem veszi figyelembe szemrebbenés nélkül dobd ki.


Nehogy már téged egyen meg a gyomfekély, mert a barátnőd képtelen megülni egy estét a kis fenekén. Dobd az ilyet és keress olyan mentalitású lány, mint amilyen te vagy. Nem vagy lekésve semmiről, és ha a leírtakat nem érti meg akkor nem is való hozzád!

2012. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

nem jószívű, csak nagyon szerelmes...:/

képtelen vagyok ennyiért kidobni..egyszerűen nem megy...:'(

2012. márc. 5. 10:32
 20/26 anonim ***** válasza:

Nos igen,párszor d..tak,érzelemmentesen.Ergo tetszenek egymásnak,vonzódnak egymáshoz,és erre bizony az alkohol nem mentség.Nagyon jól írta valaki előttem,hogy csakis azt teszed meg részegen,amit megtennél józanon is,ebből következik,hogy a helyedben én is aggódnék,nagyon is!Ha bódult állapotba kerül,még nagyobb rá az esély,hogy megcsal,pláne,ha ott van előtte a kínálkozó lehetőség egy olyan ember személyében,akihez volt már köze.A hab a tortán,hogy mástól kellet megtudnod,hogy ott lesz az exe.Tehát még csak nem is volt őszinte Hozzád.

Egy ilyen csajtól mit vársz,most komolyan?

2012. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!