Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Tartotok egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tartotok egyszerre két pasit vagy akár többet? Ha igen hogy csináljátok hogy az egyik pasi nem találkozik össze véletlenül vagy nem jön rá a másikra?

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszíves.
2012. márc. 5. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Tartani állatokat szoktak.
2012. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ennek mi értelme? Jó híred lenne utána, nem mondom...
2012. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt két pasim,ugyanazon megyében,de két különböző,egymástól tök messzi városban.Rövid távon tudod titkolni,hosszú távon biztos bukta.Engem egy sms kevert gyanúba például.

Jó,ez elég régen volt,szinte gyerek voltam még,azóta nem csináltam ilyet,de nem is ajánlom.Egyrészt kockázatos,másrészt utána képbe jön a lelkiismeret.

2012. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 lila nyuszi ***** válasza:
58%

Ilyen lenne tudnának egymásról, ha így is bevállalják... :D


20/N

2012. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék én nekem nincs több pasim,nekem egy van de már több mint 1 éve. De van egy bnőm aki bár már fél éve észhez tért de ezelőtt egyszerre több pasija is volt,mai napig nem értem mire volt jó. Talán csalódott olyan személyben régebben akit nagyon szeretett és ezért úgy döntött másokon fogja letölteni a haragját. De ez csak egy tipp.. Az meg hogy tartani állatokat szoktak hát erről az a vélemény hogy "jó nagy állat" márpedig az aki csalja a párját egy vagy több személlyel..
2012. márc. 5. 13:32
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szeretö tartásához intelligencia szükséges.

Ennek megléte esetén, hosszútávon is kivitelezhetö a dolog... ;)

2012. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De aki ezt csinálja annak hogy a fenébe nincs lelkiismeret furdalása? Hogy tud éjjelente aludni nyugodtan vagy úgy bármi? :O
2012. márc. 5. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
ùgy, hogy aki komolyan üzi, az nem 20-as korosztály, és tudja, mi az az ÈLET!
2012. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok lány van, akinek egyszerre több pasija is van. Fordítva meg még inkább igaz, hogy a jó pasik háremet tartnanak szinte, a családjuk mellett. Itt meg jönnek a kérdések, hogy ha ugyanannyi nő van nagyjából, mint amennyi férfi, akkor miért van az, hogy a legtöbb 20 on éves lány kapcsolatban van, a legtöbb huszonéves pasi meg szingli. Hát úgy, hogy egy jó pasinak egyszerre akár 3 csaja is lehet.
2012. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, kedves 63%-os, véleményed szerint az élet egyenlő a lelkiismeret teljes hiányával? Mily szép is ez.
2012. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!