Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne csinálni meglepeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni meglepetésként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


5 éve együtt vagyunk a párommal, és mivel reménytelenül romantikus nő, szeretnék neki összehozni meglepetésnek egy nagyon szép estét. Minden különösebb ok nélkül. Szoktunk ilyet csinálni, csak most szeretnék valami kicsit extrább dolgot adni neki. Van esetleg valami tippetek?


Köszönöm a válaszokat előre is


29 ffi


2009. jún. 9. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Le a kalappal. Irigylésre méltó a barátnőd!!! :)
2009. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :-) Szerintem ennek általánosnak kellene lennie más pasasoknál is. Nem kényszerből vagyunk együtt a választott nővel, hanem azért mert imádjuk egymást. Ha meg már imádjuk egymást akkor ez alap nem? :-)
2009. jún. 9. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi számít kicsit extrábbnak?Úgy értem mi az ami már megszokott a szép estéken?gyertyafény,masszírozás,kádban pezsgőzés,saját készítésű vacsi,rózsaszirmok...mind megvolt?

Írj neki egy szép verset:)

2009. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló..pont ezért vagyok kisebb bajban, mert a rózsaszirmokon kívül ez már mind megvolt/szokott lenni. :-)
2009. jún. 9. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha ez mind megvolt, akkor valóban nagyon szerencsés a választottad :)

Szerintem vidd el egy romantikus piknikre. Keress egy szép romantikus helyet,ahol kettesben lehettek, egy tópart vagy ilyesmi, pakolj be egy üveg finom bort, némi harapnivalót, persze egy plédet is, aztán kösd be a szemét, ültesd a kocsiba is vidd el arra a helyre. Persze ez csak jó időben kivitelezhető...de este megnézhetitek a csillagokat is :)

2009. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egy romantikus estére ötlet,hanem valami más,de romantikus az bizti:


Amikor elmegy a munkába,előtte dugj el a táskájába vagy a zsebébe egy cetlit,amire ráírod,hogy mennyire szereted. Velem ezt megcsinálta a barátom.... És annyira romantikus volt tőle,nagyonjól esett,alig vártam,hogy lássam:)

2009. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!