Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni "beteges féltékenység" ellen? (a többi lent)

Figyelt kérdés

18/f vagyok és van egy barátnőm és borzasztóan féltékeny tudok lenni amit nem mutatok ki csak sokszor ettől lesz rossz kedvem.

Szóval attól is féltékeny tudok lenni ha facebookon egy másik fiú fotóját likolja és aláír valamit egy szívvel...

Minden kis szarból a legrosszabbat akarom kihozni és nem tudom hogy hogy változhatnék meg :S


2012. márc. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nem ritka eset, általában az az oka, hogy úgy érzed, nem vagy elég jó a barátnődnek.

2012. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez igaz lehet mert én mindig azt gondolom magamról hogy ronda, idióta vagyok és mindenki felettem áll. :S
2012. márc. 5. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ne legyél féltékeny. az állatot hozza ki az emberből...
2012. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Hallod tesó ha sziveket raki meg amiket írtál akkor nem csodállom hogy féltékeny vagy! Én barátnőm ha ilyet csinálna tuti megnézné a tenyerem. Szépen finoman szoktasd le ezekről énis ezt csinálta, szépen lassan lekell tiltani mindenről :) és szép is lesz az élet. Majd rájön hogy nemkell neki semmit irogatni más fiúnak meg pláne nem. tanulja meg hogy ő a tiéd és nincs más férfi az életébe egyszerűen nem lehet!! max fiú barát ami kimerül a szia, és hogy vagy-ban max a végén egy puszit írthat de azt se mert adsz te neki puszit a tenyereddel ! :D Hülyén hangzik de ezt kell csinálni. Amúgy meg nem vagy féltékeny csak egésségesen ebbe semmmi beteges nincs! hajrá
2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DOTA válasza:

Ha úgy látod,hogy a barátnőd értelmes csaj és mondjuk nem ez az első kapcsolata ,akkor érdemes megmondani neki ,hogy ez téged zavar stb.


Nálatok valószínűleg nincs meg a bizalom bár ,ahogy elnézem téged nem is nagyon lehet tisztelni sem ,mert 0 önbecsülésed van,de minek? Nem hiszem el,hogy nincs mire büszke légy vagy csak magadra,hogy élsz még 18 évesen.

Én a semmire is büszke vagyok és leszarom,hogy más mit gondol.


Hol vannak a golyóid? Mert rohadtul nem látszik ki az írásodból.(ez nem azt jelenti,hogy úgy kell bánni a nőkkel mint az állatokkal,hanem mint ha egy társ lenne)


13:40

Te micsoda egy kis senkiházi lehetsz :)

Hogy van pofád megütni egy nőt,te kis ganajkupac.

(nem idomítani kell,hanem megkérni,de gondolom legalább olyan iq betyár lehet az is mint te)

23F

2013. jan. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!