Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk barátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kiskorom óta ismerek. Egy ideig szerelmes is voltam belé, de nem lett köztünk semmi.

Később egy suliba kerültünk, akkor ő is elkezdett érdeklődni irántam, de csak nagyon szolídan, mert már volt bartnője.

Amióta főiskolára jár, sokszor felkeres chaten, elkezdett arra a szórakozóhelyre járni, ahová én, szeretne velem kettesben is találkozni.

Kiderült, már kiskoromban is kedvelt, szimpatikusnak talált, de valamiért eddig nem mert keresni.

Nem szeretnék kezdeni vele, neki menyasszonya van, nekem pedig barátom.

Nagyon szeretem a párom, eszembe sem jutna elhagyni/megcsalni.

Már nem érzek a másik srác iránt semmit, de szeretek vele beszélgetni. Jófej, jó a humora meg ilyenek.

Vajon csak barátilag érdeklődik irántam (immár 5 éve folyamatosan)? Lehetünk barátok?


Mindenkinek köszi a segítséget, tanácsot, véleményt! :)


2012. márc. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehettek, egy próbát megér. Miért ne?
2012. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 év alatt azért illendő lett volna lépnie, ha akar valamit. Szóval igen.
2012. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!