Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ennyi találkozás?

Figyelt kérdés
Szakítottam barátnőmmel fél év után mert sokvolt a vita de szinte mindig ugyanazért mert én többet szerettem volna vele lenni,és már úgyvoltam hogy biztos nem is érdeklem stb stb...megpróbálok még valamit kezdeni hátha de mindegy nem is ez a lényeges.Hétköznap tanul alig van ideje jó rendben,gondolom hétvégén barátaival is akar lenni jó ezis rendben,mondtam hogy jó elég ha hétköznap 1-2szer találkozunk és legalább minden második héten többet akkor egész délutánt vagy estétől másnapig.Szerintetek sok ennyi egy kapcsolatban?Én szivesen lettem volna többet is vele de ha nem hát jó de ennyi is soklenne?nekem nemelég az hogy találkozunk héten összesen 4-5órát így semmire nincs idő megbeszélni ha van valami,csinálni valami közös dolgot bármit.Szerintetek?

2012. márc. 6. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Így nem egy nagy kapcsolat a kapcsolat.. szart se tudtok csinálni, még beszélgetésre se elég ennyi idő...

Szóval sok-e? Höh..

2012. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A volt nődet nem érdekelted. Tök normális, hogy többet akartál vele lenni, mint 20 perc.
2012. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Ha nem szeret veled lenni, akkor téged nem szeret. Jó, hogy otthagytad.
2012. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lila nyuszi ***** válasza:

Kevés. Szerintem akik szeretik egymást, napközben tanulnak, dolgoznak örülnek ha a nap végén együtt lehetnek a párjukkal. Minden nap se lenne sok csak annál meg arra kell vigyázni, hogy ne váljon megszokottá a dolog. Heti 2 tali alap lenne egy kapcsolatban, aki kedvéért heti egyet bevállalnék az ritka különleges egy fickó lehet...


20/N

2012. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretett az biztos,tényleg sokat kell tanulni mostfog nemsoká vizsgázni meg emelt szintű pár dologból kb hazaér alig van ideje valamire de mint írtam megértem,aztis hogy a barátait sem akarja nagyon hanyagolni,de hamár együttvagyunk akkor énis várok egy kis törődést...ha mindig ugyanazvan mert ugye 2-3óra nemnagyon elég semmire akkor unalmas lesz egy idő után,így nemfog történni semmi emlékezetes vagy bármi.
2012. márc. 6. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok. De kinek mire van igénye? Ez amúgy is elszántság kérdése.

Én egyetemre járok, szóval délelőtt vagyok bent, és amúgy is iszonyú sokat kell tanulni. Barátom pedig délután és/vagy késő estig dolgozik, esetleg hétvégente.

Tehát elméletben a szabadidőnk pont nem esik egybe, mi mégis megoldjuk, hogy heti 3-4 nap lássuk egymást, ha mást nem, akkor együtt alszunk valamikor a héten. Sokszor van, hogy náluk vagyok, én tanulok, ő addig elvan, pár órát foglalkozunk egymással, aztán tanulok, ő addig békén hagy, vagy mondjuk ő elmegy dolgozni, addig én vagyok el, majd hazajön és egymással foglalkozunk...

Szerintem mindent meg lehet oldani, amit nagyon akarsz.

És persze mindkettőnk jár amúgy sportolni is, barátozni... :) Van amikor kevesebb idő jut egymásra, de azért ez nem állandó.

A barátnőd szerintem annyira nem élvezte a veled töltött időt, különben biztosan többet akart volna veled lenni.

20L

2012. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,de akkor miért mond olyat ami nemigaz?Nemegyszer mondta hogy szeret velem lenni meg minden,nekem is megfelelt volna ha találunk valahogy megoldást dehát...nah mind1 már ugyse lényeges esetleg ha újra lenne valami akkor átkell beszélni a dolgokat :)
2012. márc. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!