Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Most leszünk 1 évesek és szeretnék tippeket kapni! Lányok válaszait is várom, hogy minek örülnének a legjobban a pasijuktól!

F22, L18


2012. márc. 7. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez eléggé pénz kérdése. Amit tudok mondani: ezüst karkötő, óra, puzzle-t is lehet készíttetni a képetekkel, egy csokor virág, elviszed vacsizni vagy egy élményfürdőbe. Esetleg elég lenne egy képkeretben a képetek. Napszemüveg is jól jön lassan. De egyébként nem kell túl bonyolítani, ha szeret, nem az számít h mit adsz:) Grat az 1 évhez!

20L

2012. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kankóval.....
2012. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

20L

köszi a választ, ékszer meg vacsi volt már. A virág alap. :) sztem mozi, vacsi pezsgőzés lesz meg virág meg megköszönöm neki az elmúlt 1 évet.

És köszi a gratulációt!


A másik válaszadónak meg hasonló jókat kívánok mint amit leírt! :)

2012. márc. 7. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is pont most volt az 1 éves évfordulónk. :)


Az én párom elvitt vezetni tanulni a kocsijával (a kresz vizsgát már megcsináltam, de volán mögött még sosem ültem), nagy élmény volt a számomra! :D Természetesen egyszeri alkalom volt, és hála az égnek nem törtem össze semmit; se magunkat, se a kocsit.


Este pedig vacsorázni vitt. :)

De ha csak összebújtunk volna és nézünk valami klassz filmet, amit én választhatok, én annak is nagyon örültem volna. :)


A virág nálunk kimaradt, és bár nem mondom, hogy nem esett volna jól egy szál rózsa, de így is fantasztikus volt az évfordulónk. :)


A legjobbakat kívánom Nektek is! :) És gratulálok az 1 évhez. :)

2012. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, a barátnőmnek már megvan a jogsija, de már megvan hogy mi lesz a program! Nektek is gratulálok az egy évhez! :)
2012. márc. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!