Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de még köszönni sem merek neki, nem hogy még beszélgetni vele! Mit csináljak?
2012. márc. 7. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
"Hello!"
2012. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Mizu?
2012. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Irjál neki fészen
2012. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Azt ajánlom vegyél magadon erőfeszítést és szólicsd meg. Barátkozzatok meg egymással! Tehát Légy BÁTOR! Csak akkor fog menni. Sok szerencsét.
2012. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg facebookon, milyen együtteseket kedvel, hallgass bele pár számba, ha nem ismered egyiket sem, aztán ha valamelyik bandát te is megszereted, állíts oda hozzá, hogy "bocs, jól láttam, hogy te is szereted ezt a bandát? Mert facebookon láttam, és nem tudtam elhinni, hogy valaki, aki ilyen jó zenét hallgat, lehet ilyen jóképű" :PP vagy ilyesmi, persze nem feltétlenül kell így nyomulni.
2012. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
"Hé paraszt! Melyik út megyen Budára?"
2012. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!