Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, hogy ne nézzenek le engem a lányok/ nők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy BP-i egyetemista fiú vagyok, 20 éves.

Az ősszel volt egy lány, akivel sokat találkoztam, ő 22 volt és akkor váltott munkát.

De én ugye 8-tól 18-ig egyetemen vagyok és nincs időm dolgozni, de anyáéktól sem várom állandóan a pénzt.

Igazából egy nagy félreértés miatt nem jöttünk jobban össze..

De én érzem és tudtam akkor is, hogy az a baja, hogy én egy ,,gyerek" vagyok még a szemében csak azért, mert nem jött össze még nekem az élet rendesen.

Most egy újabb lány van a láthatáron.

Félek. Félek, mert én meg még mindig anyámék pénzén/ ösztöndíjon (nem hűde sok) és kollégiumban élek. A lánynak van munkája, albérlete, saját keresete.

Nem is tudom elképzelni, milyen lenne, ha én nem tudnám megengedni magamnak az olyan közös programokat, amihez már nem elég a szimpla zsebpénz, gondoljunk bele, havonta mondjuk egy étterem az 6-8-ezer forint és ez csak egy a sok közül és én nem akarom, hogy ő (azaz bármelyik lány, akivel összejöhetnék) állja a dolgok nagy részét én meg kényelmetlenül érezném magam mellette.

Szégyellem, de nem mutatom ki ezt, elsőre nem is szerencsés ezzel nyitni.

Mit tehetnék?

csak az a megoldás, ha keresek egy másik, hasonló helyzetű lányt?


Megjegyzem, hogy ápolt kinézetű vagyok és humoros, van a fejemben is egy pár dolog, szóval nem hiszem, hogy ezek miatt nem kellenék valakinek.


2 éve volt egy másik lány, akivel egy vidéki buliban ( nem tanya felavatáson :D) jöttem össze és ő budapesti volt, de nem tudtam volna találkozgatni vele sem, mert akkor még 11-kes voltam és még ennyi lóvém sem volt.

Tudom a pénz nem boldogít, főleg ha nincs :Đ :Đ


Ja és nem sajnáltatásból írtam ezeket, nehogy azt higyjétek, mert az emberek, kb. semmit nem tudnak a helyzeteimről, mivel nem tartom magam annyira szerencsétlennek előttük meg pláne nem.


Mit tegyek? Várjak még 3 évet, hátha diploma után egyből lesz munkám?


Jó kérdés mi? szerintem is....


2012. márc. 9. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 20 körüli lánynak még nem fontos annyira az egzisztencia. Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy nem vagy gazdag meg ösztöndíjon/koleszban tengődsz, sokan mások vannak így. Ha emiatt nem kellenél egy lánynak, akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2012. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jó kérdés.
2012. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd le őket és akkor tisztelni fognak.
2012. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A lány 22 éves. De aranyos, meg nem az, akire az első kommentelő gondolt, hogy lenéz, biztos vagyok benne, hogy nem ez számít neki, meg mondaná, hogy áá most emiatt ne búcsúzzunk el egymástól, de én szarul érezném magam.

Tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen...

2012. márc. 9. 18:51
 5/15 anonim ***** válasza:

énis egyetértek az elsővel. valahol ezt aláírom, h egy lánynak könnyebb helyzete van ilyen szempontból, nem nézik azt h milyen egzisztenciája van.

de amúgy nem tudom mért kell mindig azt hinni, h a lányok csak ezt nézik. nekem még életemben nem volt "pénzes" pasim, de nem is lesz.mindig a szerényebb fiúkat szemeltem ki magamnak.

egyébként ebben a korban sztem nagyon sok ember van hasonló helyzetben és hát hogy is fogalmazzam szépen, nagyon sok olyan ember látok aki erre rá sem b*szik és ugyanúgy éli az életét és sorra k**ja a nőket. nem kell ezen aggódni sztem. később amúgy megtérülnek a diákéveid.

amúgy nagyigazság, ha rájössz, h ezért kellesz/kellenél egy lánynak, akkor jobb, ha mielőbb kiderül és megszabadulsz tőle.

2012. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondom hogy ő nem ilyen. És azért gondolom, hogy ez később probléma lenne, mert ha komolyra fordul minden ( most akármelyik lány lehet, tök mind1) akkor ez ciki lesz.

Jó másfél év múlva ha szakosodok, akkor már lesz idő mellette állandó munkára.

2012. márc. 9. 18:54
 7/15 anonim ***** válasza:

"nem az, akire az első kommentelő gondolt, hogy lenéz, biztos vagyok benne, hogy nem ez számít neki"


Dehát erről szól a kérdésed, hogy attól tartasz, hogy az anyagi helyzeted miatt lenéznek a lányok, vagy most akkor miről beszélünk?

2012. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kevés a kivétel és én szarul érezném magamat bizonyos helyzetekben....
2012. márc. 9. 19:00
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
A szerelem arról szól, hogy megtaláld a kivételt. ;)
2012. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sokféle fitnesz órákra jár, táncolni, egészség szalonokba, bulizni kevesebbet, mert már kinőtte és mondta, hogy nem is szereti az ottani srácok miatt.

Én meg futni járok, vagy otthon edzek. Na mindegy, lehet tényleg hagyni is kéne ezt a kérdést, majd csak megoldódik az egyszer.

2012. márc. 9. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!