Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő testsúly? Találok így magamnak valakit?

Figyelt kérdés
160cm magas vagyok, és 50 kg. Kövérnek érzem magam, nincs önbizalmam. Találhatok így valakit ?
2012. márc. 10. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ fiú vagy, vagy lány. Ha csaj akkor annyi f@szit találhatsz magadnak, hogy körbe lehetne vele tekerni kétszer az Árkádot. Ha fiú vagy, akkor game over, vedd meg a WoW nevű játékot és legyen az a legjobb barátod, jobban jársz mert megóvod magad a sok felesleges csalódástól.
2012. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy. nem gáz a súlyod egyántalán szerintem tök jó
2012. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
persze
2012. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt hogy lány vagyok.
2012. márc. 10. 13:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj vagy akkor meg mit aggódsz?

2011-es népszámlálásban kiderült hogy a fiatal korosztályokban 4 pasira jut 3 csaj. Abszolut előnyben vagy, rengeteg közül lehet válogatnod.

2012. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De én mégsem vagyok megelégedve sem az alakommal, sem az arcommal :(
2012. márc. 10. 14:15
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ha fiú vagy, akkor game over, vedd meg a WoW nevű játékot és legyen az a legjobb barátod, jobban jársz mert megóvod magad a sok felesleges csalódástól."


Ez egy óriási gyökérség, én 170cm vagyok, kicsit több, mint 50 kiló, viszont csak izom, és semmi baj nincs a társasági életemmel. Emellett még élsportoló is vagyok.

2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális a súlyod. Inkább gondolom betegesen bebeszéled magadnak, hogy nem vagy szép, meg kövér vagy. Miért? Valami oka biztos van, azt keresd meg magadban. Ha esetleg formátlannak érzed magad, javaslom, hogy tornázzál!
2012. márc. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátkozni, mert ha az embert barátok veszik körül (igaziak, nem ilyen cigikéregetős álbarátok), akkor nagyobb önbizalma és biztonságérzete lesz. Ez egy teljesen normális testsúly. Nehogy fogyózni kezdj, mert akkor már átmenne a kóros irányba, ilyen 45 kg-nál.
2012. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aki több évig a legjobb barátnőm volt, ő tett arról, hogy egy pici önbizalmam sem legyen.. A folytonos beszólásaival.. :(
2012. márc. 12. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!