Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek tovább? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Meg tudom csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, eddig minden kapcsolatom csalódással végződött. Legutóbbi szakításom óta annyira elegem van a férfiakból, hogy mindkét srácot, aki randit kért, gondolkodás nélkül visszautasítottam. Tudom, hogy ez nem megoldás, meg hogy egy csomó lehetőséget elszalasztok, és lehet, hogy soha nem lesz így normális párkapcsolatom, de egyszerűen rá se akarok nézni többé pasikra, nem tudok nekik esélyt adni. Mit tegyek?
2009. jún. 10. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon sokáig így jártam csak a parasztok jutottak nekem:D

de ne aggódj, előbb utóbb ugy is találsz valakit aki jó lesz. még ha el is utasítod először ha tényleg kellesz neki sokat fog próbálkozni és küzdeni érted.

ez tetszeni fog és észre se fogod venni, h odáig meg vissza vagy érte:D na Ő lesz az:D

sok szerencsét és kívánom, h ne kelljen már sokat várni rá:D

2009. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokunknak ismerős ez a szitu. Nekem is! De még mennyire! pedig nem is a herceget várom a fehér lovon, de a ló mindig jön!

Olvasd el Barbel Mohr: rendeld meg az univerzumtól c. könyvét. Ad egy bizonyos fajta szemléletmódot, elgondolkodtató!

2009. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!