Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok párom 17 ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok párom 17 ez a 3év nagyon cink? Mert volt már 22éves barátom is. Nem tudom mindig az idősebb pasikra bukok és ők is rám

Figyelt kérdés
elég érett vagyok a kormhoz képest és mindig egy idősebb pasit fogok ki magamnak aki már tapasztaltabb minden értelembe ez normális?
2009. jún. 10. 12:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
52%

nem ez nem normális. Énis 14 éves vagyok és nekem is az idösebb pasik jönnek be,de eszembe nem jutna összejönni egy 17 évessel,főleg nem 22-vel. Nem az a 3 év a cink hanem az hogy elhiszzed hogy őszíntén szerelmesek beléd,közben pedig csak kihasználják a naivitásod,és jól meg...-nak.

Bocs az őszínteségért...

2009. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen egyet értek az első válaszadónak. Nagyon jól látod a dolgokat ennyi idősen! (Szerintem)

F28

2009. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
61%
azaz válaszadóval. Bocs.
2009. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
49%
Ebben a korban szerintem a 3 év is sok. Te beléjük szeretsz, ők meg csak azt várják hogy széttedd a lábad...
2009. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
59%

a 12:41-es 14éves lánynak tízszer annyi esze van, mint annak, aki ezt a kérdést feltette ;) komolyan, örülök, hogy vannak még ilyen lányok ennyi idősen, és nem mindegyik olyan mint a kérdező...


20/L

2009. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
75%

hát nem tudom,de ilyen idős korban még a 2 év is sok talán...14 évesen amúgy sem lehet szerintem komolyabb kapcsolata valakinek(tisztelet a kivételnek).

Sokan már abban az időben is csak arra mennek,hogy minél hamarabb összefeküdjenek valakivel...meg menőzzenek a barátnőik előtt...

L/18

2009. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem pedig minden eset egyedi, ennyiből nem merném eldönteni. Lehet, hogy egyszerűen apahiányos vagy, és még Őt keresed a lehetséges párodban, nem pedig egyszerűen a jó pasit, akivel jól érzed magad. És persze lehet, hogy érettebb vagy az átlagnál, ezért nem jönnek be, csak az érzelmileg, gondolkodásilag már érettebbek. Igazából ezt csak Te tudhatod meg magadról, ha majd jobban megismered magad. (Ez ebben a korbán még nem gáz, hogy nem tudod.)


Szerintem nincs baj Veled, csak arra ügyelj, ne hagyd, hogy ezek az idősebb pasik kihasználjanak, aztán összetörjék a lelked jól. Mert ebben a korban már erre is van jó nagy esélyed. Másrészről persze pont ezekből a csalódásokból fogod megtanulni azt, amit muszáj, és amire később szükséged lesz az életben. Szóval éld az életed, ne görcsölj feleslegesen azon, hogy mit gondolunk Rólad, mi többiek! ;o)

2009. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
83%
Akkor cink ha annak érzed. A kapcsolatod teljesen átlagos, különben sincs kikötve és leírva hogy egy 14 éves kamaszlány csak 14, maximum 15 éves fiúval járhat. Szerintem ha a barátodnak ezt a kérdést feltennéd, elég furcsán nézne rád.. Férjem és köztem 17 év a különbség, már nem tinik vagyunk, de ebben semmi különleges nincs. Ha ez ciki, akkor az nem igazi szeretet. Nagyon sokan vannak így. A fiúk úgyis később érnek, még egy 17éves is gyereknek mondható. Nyilván nem ő lesz az akivel majd megházasodsz, hiszen még csak 14 vagy, a mai fiatalok inkább buliznak, ismerkednek, nem nagyon köteleződnek el ilyenkor még. A lényeg hogy jól érezd magad és támogassátok egymmást mindenben!
2009. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
29%

JÓ nagy hülyeséget írt az első azt hiszem az első volt. aki azt írta,H. annyi éves nem lehet beléd szerelmes

tudod drága nem mindenki barbizik 14 éves korában és igenis lehet szerelmes egy 14 és 17 éves pár. én is 14 vagyok és a barátommal nagyon régóta vagyunk együtt,gondok nélkül és imádjuk egymást,erre nem mondhat senki semmit,mert ugye nem ismertek ;]


szóval,ha szeretitek egymást,akkor hajrá.és NEM cink.másokkal NEM szabad törődni :]

2009. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
30%

ja és mindenki furán néz rám az miatt,h. nem futókalandokra vágyom,mint az ÖSSZES barátnpm.ezvan :S

én viszont örülök neki,h. egy fiú mellett vagyok :]

2009. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!