Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkban aki nekem mostanában egyre jobban kezd megtetszeni, és nem tudom hogy hogyan mondjam el neki, mert most nagyon jóban vagyunk, viszont a barátságunkat nem akarom elrontani.... mit tegyek ?
2012. márc. 10. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne is rontsd el! Házi nyúlra nem lövünk! Ha érted a szólást, akkor nem fogsz visszakérdezni. :) Csak jót akarok.
2012. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

maradj már,barátság?

suli után kísérd haza és próbáld megcsókolni.

vagy fogd meg a kezét hazafelé és enyhén szorítsd meg.

ha visszaszorít,akkor azt nevezhetjük érdeklődésnek.

ne habozz,ne tétovázz,ne gondolkodj,cselekedj.

2012. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a második nagy baromságot írt. Így pont, hogy elrontanád az egészet. Ne közelíts hozzá ilyen hirtelen, mert csak megijed.
2012. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is fura lenne, de már sikerült addig eljutnom h 3 puszival köszönünk...
2012. márc. 10. 23:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Miaz h maradjak már?
2012. márc. 10. 23:12
 6/12 anonim ***** válasza:
az,hogy pöc-sölsz,meg kerülgeted a lényeget.
2012. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Figyelj, nekem is már régóta tetszett egy lány, mire lépést tettem az ügyben. Először küldtem neki névtelenül pár szerelmes-levelet, stb. Ez így ment egy darabig, aztán elé áltam, és meg mondtam neki hogy én küldtem a leveleket, és hát elégge bejön.

Már másfél hónapja vagyunk együtt :)

2012. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet!! Egyébként Gratulálok!!!
2012. márc. 11. 20:03
 9/12 anonim válasza:
Köszi :D
2012. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
NEM JÖTT ÖSSZE !! :(
2012. márc. 20. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!