Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab férfiak? Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfiak? Mi a véleményetek az arab férfiakról?

Figyelt kérdés
van egy srác aki Egyiptomban lakik, azon belül Cairóban. még csak ismerkedésnél tartunk, viszont ő már az esküvő résznél jár. még nem is találkoztunk, de ő már esküvőt szeretne. sok olyan véleményt hallottam miszerint az arab férfiak erőszakosak, és elég agresszívek van valami igazságtartalma ennek a feltételezésnek? tud nekem valaki tapasztalatot mondani,hogy milyenek az arab férfiak?
2012. márc. 11. 09:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát hallottam jót is, rosszat is.


1. Itthon minden jó volt vele, amikor kimentek akkor durvultak el a dolgok.


2. Itthon minden jó volt vele, amikor kimentek, megismerte a családot, és ők is jó fejek, jól beilleszkedett.


Minden népben vannak jó és rossz emberek.

2012. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. márc. 11. 09:17
 3/24 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert mondta nekem, hogy minden áron azt akarja, hogy a felesége legyek.. és amikor mondtam neki, hogy ez nem olyan egyszerű, akkor ideges lett, és kiabált, hogy én nem értem őt meg..
2012. márc. 11. 09:18
 4/24 anonim ***** válasza:
De furik ezek az arabok o.O
2012. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... én megszakítanám a kapcsolatot ezzel a fiúval. Már most ideges... még nem is találkoztatok, de már az esküvőről beszél és kiabál. Nem hiszem, hogy ez kell neked.
2012. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen! Nekem van egy török haverom.. Bejött az irodába ahol dolgozok, egyből lecsapott kolléganőmre, 2 hét múlva már hozta neki a koránt magyarul, meg tervezgette a családot meg ilyenek. És valóban, a nőkkel eléggé erőszakosak, azért jó ha tisztában vagy vele, hogy az arab világban nem igazán van olyan, hogy női egyenjogúság... 25F
2012. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm szépen!:)
2012. márc. 11. 09:34
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Inkább hagyd, ha már most ilyen, akkor később tuti nem lesz jobb...

Az, hogy most érdekes meg egzotikus nem fog kárpótolni később.

2012. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
09:37-es köszönöm:)
2012. márc. 11. 09:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem magyar srácokkal ismerkedsz? Kevesebb kellemetlen megleptés érhet.
2012. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!