Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen virágot, virágcsokrot várnátok el szülinapra, ha még nagyon a kezdetén vagytok egy kapcsoltanak?

Figyelt kérdés

Szereti a lila színeket.

Linkelétek képeket, hogy kb minek örülnétek....

22 a Lány.


Köszönöm.


2012. márc. 11. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
veszel egy fehér rózsát, befested lilára, kötözöl mellé csollányt, osztcsá :)
2012. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell nagy valamiben gondolkodnod.

2-3 szál frézia, abból van lila színű és közé esetleg egy szál világos színű rózsa, de az nem is szükséges.

2012. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ilyen marhaságokkal ne fárasszatok légyszi.
2012. márc. 11. 11:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek szólt.
2012. márc. 11. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk egy ilyenért élnék halnék:

[link]

Egyébként hozzátartozik, hogy nem szeretem a giccs csokrokat. Ha már csokor, akkor legyen természetes, vagy különleges, mint mondjuk ez:

[link]


Egyébként inkább egy szál rózsa és romantikus vacsora híve vagyok. Ha ezt megspékeli a párom egy wellnessfürdővel is a párom, akkor egyenesen hátast dobok. :) (és teszem hozzá árban majdnem ugyanott vagy mint egy giga csokorral) 22/L

2012. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát egy wellnessfürdő azért nem annyiba kerül mint egy csokor...

Igazából cserepes is lehet, ha dizájnosra és aranyosra meg van csinálva.

Cserepes rózsa is lehet, de akár egy oázisos megoldás is szóba jöhet.

Viszont, egyet tudok tanácsolni:

Menj be a virágsohoz, és tőle kérdezd meg! Hidd el, ők értenek hozzá, mert hozzászoktak már az ilyen jellegű kérdésekhez, és nem mindegy a virágnyelv se, ha esetleg annak is utána nézel, akkor egy kis kártyára mellé rá is írhatod.

2012. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, engem mindig furának néznek, mert a rózsa egyáltalán nem hat meg, viszont imádom az ilyen kis "semmi" virágokat. A kedvencem a szegfű... Nekem valaki abból hozna egy szép (kis) csokrot, annak örülnék a legjobban. :) Vagy ilyen hasonló vidám színű kis virágokból.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindenki más, azt mi nem tudhatjuk sajnos, hogy a barátnődnek mi tetszene. :s

Szerintem, ha egy jó virágüzletbe mész, akkor ott kinézed azt, ami NEKED tetszik (a csokor alapján kell amúgy is csak, tehát hogy rózsa legyen, vagy mi), és megmondod az eladónak, hogy milyen alkalomra lesz, akkor ő majd segít, és szép csokrot fog összeállítani.

2012. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Gyógy- és wellnessfürdőbe a belépő, ahova mi járunk, a diák belépő 1300, a felnőtt 1700 ft. Mellé egy szál rózsa még kb 300 ft. Ez nagyjából 2000, ha ketten mennek, akkor 3700. Pont ennyibe kerül egy szebb virágcsokor is (vagy jóval drágább) és szerintem az értéke összehasonlíthatatlan, de nyilván ez egyén függő... Én ennek örülnék jobban, a kérdező párja lehet a csokornak.
2012. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 11. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a párom egy szàl viràgot sem hozott a szülinapomra, pedig örültem volna 1szàl vörös rózsának, igaz nem panaszkodok mert kaptam egy ezüst fülbevalót, de azt is egy hèttel a szülinapom utàn.

Te vehetsz pl orchideàt, vagy tulipàntot mind kettõbõl van lila szinü

2012. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!