Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat centi különbség a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat centi különbség a csaj javára! Felejtős? (Jóképű izmos a srác)

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez hozzá? Hagyja a csajt hogy ennyivel magasabb? Meg lehet egyáltalán hódítani egy ilyen csajt egy 173-74 magas srácnak? Hiába nagyon helyes és izmos / erős , van pénze , és oda vannak érte a lányok. Ez sem segít?
2012. márc. 11. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
miért nem keresel egy 150 centis törpetyúkot?
2012. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

'miért nem keresel egy 150 centis törpetyúkot?'


Kösz, én 150 centi vagyok, de nem érzem magam, sem tyúknak sem törpének:))


Kérdezőnek: Engem nem zavarna ez egy párkapcsolatban, ugyebár egy embert nem a magaságáért szeretjük, hanem az embert magát.

Ha meg jól össze méred, 6 centi szinte semmi.

Ha 15 lenne, az más : ) De 6 centi szinte észre sem vehető, max akkor ha vesz fel egy 6-7 centis magassarkút, na akkor látszik a külömbség, de ha igazán téged szeret, nem fog ezzel foglalkozni :)

2012. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hiába nagyon helyes és izmos / erős ,és oda vannak érte a lányok


Az egod 2m+

2012. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én sem tartalak törpe tyúknak csak az elsőnek dobtam vissza egy értelmi szintjéhez mérhető választ. Hidd el kellemesebb hozzád oda menni mint egy magasabb lányhoz. Számomra persze.


Meg eddig nem volt gondol vele , tudod elég jól nézek ki és magabiztos vagyok ,de ha szerelmes leszek ez így elszáll vagy nemtudom :D És az egyik haverom mondott olyasmit hogy nem jönne össze alacsonyabb sráccal. Ezt már hallottam mondjuk ,hogy neki 180+ kell és mégis összejött velem.

De az más mert ez a "kis"csaj szemmel láthatóan magasabb nálam és amit mondott eléggé elbátortalanított az az igazság.

2012. márc. 11. 18:13
 5/18 anonim válasza:
81%

Megismertem az interneten egy srácot, sokat beszélgettünk, aztán végre találkoztunk. Mikor puszit adtunk egymásnak, láttam, hogy Ő pár centivel alacsonyabb nálam (nagyjából ennyivel, mint te annál a lánynál). Aztán ahogy szemügyre vettem közelebbről, úgy beléestem, hogy az se zavarna, ha egy fejjel lenne alacsonyabb.

Ha szerelmes vagy, abszolút lényegtelen a magasságkülönbség. Még külön szeretni fogja benned a lány, hogy ,,picike" vagy. Ha már most tudod, hogy ez téged idegesíteni fog, akkor felejtős. Ha ,eg annyira szép a lány, akkor meg ki nem szarja le?

2012. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem nem mások véleményére kellene adnod, hanem a sajátodéra. Ha téged nem zavar a magasság és a lányt sem, akkor nincs gond, egyébként ennyi szerintem simán belefér. Rajtatok múlik csak. :)
2012. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vőlegényem egy fejjel alacsonyabb mint én. Mikor megszólított, magassarkúban voltam, tehát volt vagy másfél fej különbség köztünk!! Simán elláttam fölötte! :D De ez nem számított egy pillanatig sem, mert szerelem volt első látásra. Ő büszke, hogy "ilyen szép magas menyasszonya" van, én pedig jókat cukkolom, hogy "levegyem Neked a (bármit) onnan?" :D Még ő szokott kérni, hogy vegyek magassarkút, mert az milyen szexi, pedig mondom, így aztán hozzám képest már tiszta törpenyúl. Én vagyok 185 cm, ő mondjuk 170.

Ha tetszetek egymásnak, ne érdekeljen!! Attól még nagyszerű kapcsolatotok lehet! Főleg ha erős, izmos vagy. Ő is az. Hiába vagyok hozzá képest "mammut", ha úgy tartja kedve, a vállára kap és visz. Ilyenkor esélyem nincs, annyira erősen tud tartani. Úgyhogy nyugi, így is érzi egy nő, hogy ki a férfi a háznál! :)

2012. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát ezeknek nagyon örülök :) Azthittem már ilyen "ááá hagyjad esélytelen" válaszokat kapok. Mostanába túl negatív vagyok azthiszem :D

Utolsó a tied különösen tetszett , de azért köztünk fele ekkora különbség sincs. Amúgy tényleg nem zavart ez engem mert mondom megvan az önbizalmam, meg ez a csaj is az enyém lesz , csak egy kicsit visszavetett amit hallottam :/

Ja és engem sem zavar egyáltalán , volt már picivel magasabb barátnőm , bár az alig látszott. De majd meglátjuk ;)

2012. márc. 11. 19:50
 9/18 anonim ***** válasza:
És mitől vagy izmos, kérdező? Gyúrsz?
2012. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aha súlyt emelek ,úszok ,sokat húzódzkodom és emellett boxoltam régebben.
2012. márc. 12. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!