Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akibe szerelmes vagyok és nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még nem montam el neki hogy szeretem

Különösen nem sokat szoktunk beszélni kedves nem mogorva

Nem tudom mit csináljak hogy közelebb kerüljek hozzá

Pl.:többet beszélgesünk meg stb..

(Kérlek normális válaszokat adjatok és, legyetek megértők)


12/F


2012. márc. 13. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
most komolyan 12 évesen ilyet kérdezel?istenem mondd miért vannak ilyen emberek...12 évesen tanulj inkább...de ha már kérdezed akkor mondd el neki...vagy lepd meg egy I <3 SP pólóval!!!
2012. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha osztálytárs, akkor könnyű a dolgod...törődj vele többet
2012. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első kommentelő:

na jó nem szivatásképp na,én szerintem beszélj vele,foglalkozz vele többet,esetleg lepd meg kis ajándékkal is...

2012. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első lépés, hogy többet beszélgessetek, ehhez az kell, hogy barátkozzatok. Erre jó ötlet lehet, ha a srácokkal megbeszélitek, hogy pl meccset szerveztek és a csajokat meghívjátok. Csak úgy, egy játékos szombat délutánra.


És akkor meccs után csak oda sündörögsz a közelébe, ha többen vannak beszélgetést kezdeményezel a csoporttal. Ha egyedül van, akkor meg lazán, természetesen megkérdezed pl nem tudod mennyi az idő. Erre ő válaszol, majd kérdezd meg na hogy játszottunk? És máris beszélgetést kezdeményeztél. Egy a lényeg, amikor beszélgetsz vele, figyelj rá, ne vágj a szavába és pl egy kis humort vihetsz a beszélgetésbe, azt a nők szeretik.


Remélem segítettem, nincs jobb ötletem!


23/N

2012. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előszöris beszélgess vele vagy írj rá azután mutasd ki hogy érzel iránt, mond el neki hogy szereted ! 12/L
2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mond neki(vagy írd):Szia hogy vagy? majd kezdj el beszélgetni valamiről....
2012. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!