Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy adnád a csaj tudatára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy adnád a csaj tudatára az alábbit, egyáltalán lenne pofád beszélni vele ezek után?

Figyelt kérdés

ha egyértelmű jelek vannak hogy bejössz neki, de balf.sz vagy és hónapok után(legyünk őszinték fél év) sem vagy képes lépni


majd összejön vkivel. de ritka fosul érzed magad,mer látod ahogy smacinak meg minden(kb kavarog a gyomrod), és kényszert érzel hogy beszélj vele és valahogy elmond neki, hogy mivan?


hogyan csinálod?

vagy kussolsz és elviseled


2012. márc. 13. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen béna voltál, akkor már ne szólj, hadd legyen boldog mással.
2012. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kussolsz és elviseled. Halkan beállsz a sor végére és megvárod amíg szétmennek.
2012. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Inkog Nito ***** válasza:
Mostmár kuss.Akkor legyél Don Juan amikor nincs pasija.
2012. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elb@sztad, majd legközelebb...
2012. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
el ne mondd, én is ugyan így basztam el...
2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Anntaraxx

ez érdekelne mer mivolt? :O

2012. márc. 13. 22:48
 7/16 anonim ***** válasza:
2012. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az ő kapcsolatuk se tart örökké (akkor se, ha ez gonosz gondolat) lesz még neked esélyed, csak várd ki türelmesen

vagy próbálkozz más lányokkal, akik most szabadok :)

2012. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
En is igy b@sztam el,es aztan mar probalkozhattam,2evig hajtottam utana,mint a bolond,de jol hülyere vett,viszzaadta,amit kapott tölem azelött...
2012. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

én senkinek nem akarok ártani jah.

de érted. olyan szinten hülye vagyok, hogy kb ha partyzni mentem és csajokkal táncoltam, akkor is ez a csaj járt a fejemben, hogy vajon mikor lesz nekem elég tököm hogy csináljak is vmit, nos ez baromság volt, elkéne engednem vhogy, csak mikor gondolom már szakítanak, nem kell(most még nem tudom elképzelni de így szokott lenni)

2012. márc. 13. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!