Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány,osztálytársam.Eddig tök jól meg voltunk,együtt voltunk sokat meg minden,most meg pár napja,mintha megutált volna.


Sorakozunk,pl mögötte állok,hátra néz ajj,mit csinálsz már megint itt,meg hagyjam békén,MIKOR nem is szóltam hozzá,nem is lökdöstem semmi.Meg mikor vhova oda megyek,és ő pont ott van (pl egy padhoz) egyből elmegy onnan a barátnőivel.


Rossz érzés,mert 1 hete még jóban voltunk együtt mentünk haza,most meg ez van.:(


2012. márc. 14. 14:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 éves vagyok.
2012. márc. 14. 14:06
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy dologra tippelek:


Szeret téged és lehet látott más lánnyal csevegni, vagy valaki mondott erről valamit neki, és egyszerűen dúl benne a féltékenység.


Szerintem hazafelé menet ne hagyd, hogy lerázzon és kérdezd meg, hogy mit tettél, mivel bántottad meg, mert zavar, hogy ilyen veled.


23/N

2012. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak ez a megoldás létezik. :) Ne hagyd magad, és kérdezd meg, hogy miért ilyen! Megbántottad-e vagy esetleg tettél-e valamit, ami miatt megharagudott? Ha azt mondja nem, akkor kérdezd meg, hogy annak ellenére, hogy "nem", miért viselkedik így veled (olyan mintha kerülne, stb.; mondd el neki mi bánt), mert ez neked nagyon rosszul esik. Lehet így megoldódik a probléma.

Ha viszont azt mondja, hogy semmi baj nincs, és nem akarja elmondani semmiképp, hogy miért viselkedik így, akkor nincs más megoldás, minthogy vársz és próbálsz továbbra is úgy viselkedni vele, mint ahogyan eddig tetted.


Nálam is volt egy ilyen rövid kis időszak. :) Van egy nagyon jó lány barátom (osztálytársam is egyben), de a közelmúltban volt egy olyan egy-két hét, amikor nem beszélt velem. Mikor kérdeztem, hogy leülhetek-e mellé, egy határozott NEM-el válaszolt (meglepődtem rendesen). Először én is 'kétségbe estem', hogy akkor most mi lesz, mert nagyon szeretem őt (mint barátot), de nem tudtam mi a baj, és ő azt mondta minden alkalommal, hogy tényleg nincs semmi probléma... Aztán elhatároztam, hogy lesz, ami lesz, én megtettem mindent (mondtam, hogy sajnálom, ha esetleg valamivel megbánottam - azt mondta ilyenről szó sincs), ez már csak rajta múlik. Egy-két hét után pedig minden rendbe jött, azóta is nagyon jól megvagyunk. :D Valamikor rá is kérdeztem pár hónapja, hogy akkor mi volt a baja velem. Errefel a válasz: nem tudja, mert nincs velem semmi baja, szeret, csak akkor épp olyan 'korszaka' volt. De nem tudja miért volt olyan... :)) Lááányok... :))


18/F

2012. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,akkor majd rákérdezek ! :) Köszi a válaszokat!!
2012. márc. 14. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Sikerült megoldani a helyzetet és helyrehozni a kapcsolatotokat? ;)


18/F

2012. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen igen és igen!! :))
2012. márc. 25. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Remek, akkor minden sínen van! :D

Mi volt a baj? Vagy még ő maga sem tudja? :P


18/F

2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát,az derült ki h egy másik lány féltékeny volt rám/rá,hogy együtt vagyunk sokat,és elkezdett olyan dolgokat híresztelni,hogy én az ő háta mögött mindennek össze hordom...
2012. márc. 28. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Uhh. :/ A kis szemét!

A lényeg, hogy újra minden rendben! :) Ha úgy adódik, megmondhatod a lánynak, hogy te sosem vernéd át/beszélnéd ki őt, és megbízhat benned teljes mértékkel, legközelebb pedig ne hidjen el minden hülyeséget mindenkinek. ;)


18/F

2012. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meglesz! :)
2012. márc. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!