Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves fiúk mértrt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk mértrt csak ezek a tipusú lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
14-16 éves fiúk többségének miért csak a modell alkatú kis p*csák jönnek be?kort és nemet is irjatok lécci 14/L
2012. márc. 14. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A mostani fiatalok hülyék, belső értékeket nem is nézik.. tisztelet a kivételnek de jó ha 10-ből van 1-2...

Meg mostanság menő lett hogy " fú nekem milyen barátnőm van " dicsekvés a haverok előtt...

Mondom én ezt 17 éves fejjel...

2012. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


hát ha találsz választ itt:D:D, amúgy azért mert ez lett mindenkibe sulykolva a média által, a lányok által, hogy csak az ilyen alakú csajok a menők, ha pedig kövér vagy ne irigykedj, ha nem tegyél érte, te is hogy vonzó alakod legyen, nem kell gizdának lenni...olyan nőies legyen...:D mondom ezt egy 14 évesnek istenem...:D sportolj, mozogj, és nem tömd a fejed chipszel a gép előtt egész nap:D

2012. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
32%
Féltékeny szar vagy:D Mellesleg nem ezek jönnek be nekik, csak te ezt látod. Én 15vagyok 168cm és 60kiló. Picit husis vagyok de szép az arcom és eléggé megtudom fogni az embereket a személyiségemmel tehát én mindig találok magamnak pasit, sőt az alakomat is mindig dicsérik :)
2012. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 16/f vagyok,elég helyes,de én azt is igénylem,hogy a lánynak a fejében is legyen valami,ne csak melltájékon.Szeretem ha jó teste van egy lánynak,de sosem kezdek olyan csajjal akinek az érdeklődés kizárólag a buli-facebook-twilight vonalon mozog.Biztos vannak még így páran
2012. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A pasizás első szabálya : ne legyél csúnya
2012. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mert a mostani divat rossz felé megy :/
2012. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14/F vagyok. Nekem ez nem igazán számít, a belső a fontos. (leginkább)
2012. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a 4-es hozzaszolo nagyon tetszett.

En ugy latom hogy tenyleg sok a felszines fiatal, de viszont talalni epp eleg ertelmes fiatalt is akit az erzelmei vezerelnek. fura hogy engem is inkabb a vekony lanyok vonzottak mindig, es a mai napig is, es ezt azzal magyaraztam hogyha en is sportos, fitt vagyok akkor talan termeszetes hogy a hasonlo lanyokhoz is vonzodom!

2012. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

2. szabály : ne irigykedj tegyél magadért

14/F

2012. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ez nem mostanában lett divat.

20 évvelezelőtt ugyanezt mondták, hogy mostanában lett divat....

2012. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!