Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül? Eddig még nem voltam senkivel, és nagyon meguntam. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Eddig válogattam, és csak olyan lányoknak udvaroltam, akik tetszettek is. Nem volt szerencsém, ráadásul kevés ilyen lánnyal találkoztam eddig. Érdemes elkezdeni mindegy-alapon a szexuális életet? Elmúltam 20 éves, és nem akarok tovább várni a csodára, nem hinném, hogy csak úgy az ölembe hullik valaki.

Elfogadható dolog az, hogy hiánypótlásként, vagy gyakorlásként a nekem kevésbé tetsző lányokkal kezdek? Senkit nem akarok átverni, vagy megbántani, de nem akarok így maradni.


2012. márc. 14. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha neked elég a csak szex is, akkor ilyet is kereshetsz. De a csajok 90%-a kapcsolatot is akar.
2012. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem max próbáld meg de semmi képen ne a szex miatt gyere össze. Az nem akkora gond, hogy azért jössz össze valakivel, hogy legyen valakid, mert így van rá esély, hogy beleszeretsz. Szerintem próbáld meg, de semmiképpen ne csessz ki a lánnyal.
2012. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Írj privit:$

24/Nő

2012. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy nincs kivel szexelni, mert arra vannak hivatásosak is. (nincs kedvem hozzájuk menni)

Inkább az zavar, hogy nincs, és soha nem is volt senkim. Az ismerkedésben gyakorlott vagyok, de ami normális esetben utána jön, arról csak elképzelésem van.


Valamit kell kezdeni, mert ami most van, az annyira nem tetszik.

2012. márc. 14. 20:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Na én is pont ebben a helyzetben vagyok,csak nálam sok csaj bepróbákozott és egy ideig müködött de aztán már nem birtam és otthagytam.Egyikell sem jártam,sőt még csajom se volt,de nekem sem tetszik ez a helyzet ,ideje lenne valamit csináni,mert nem várhatok a végtelenségig

20F

2012. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehetné, pontosan ugyanígy vagyok, mint te Kérdező.


22/F

2012. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy aki nem tetszik azzal mégis hogy tudnál szexelni? Szerintem csak elrontaná az első alkalmat, ha közben nem tudnál igazán vonzódni a lányhoz... Ha már 20 évet kibírtál, akkormár nehogy most add be a derekad. Próbálkozz még, annyi szép nő van hazánkban, biztos találsz olyat aki viszonozza az érdeklődésed. :)
2012. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20:27: Mi lesz ha 30 évesen is ugyan itt fog tartani?

"Ha már 30 évet kibírt, nehogy most adja fel?"

2012. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor menjen el inkább egy rendes prostihoz. Én el nem tudom képzelni, hogy olyan valakivel szexeljek aki nem tetszik... egyszerűen... fúj.
2012. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

NEM azzal van gond, hogy külsőre nem tetszik, hanem azzal, hogy viselkedésre, intelligenciára nem az igazi. Tehát el tudnék képzelni jobbat is.

A testi vonzalom azért megvan általában, aki annyira nem tetszik, azzal eszembe sem jutna.

A prostit ne mondjátok! Anélkül is meg tudom oldani, ha ez kell, ráadásul nem akarok eltartani senkit. Inkább megiszom azt a pénzt valami átlagos nővel. Jobban megérdemli.

2012. márc. 14. 20:48
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!