Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bele kell törődnöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bele kell törődnöm a középszerűségbe, vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Egész életemben mindennél jobban vágytam rá, hogy lehessen egy igazán szép barátnőm, egy olyan, akire elég ránéznem, hogy jó kedvem legyen, aki igazán tetszik.

Eddig 2 barátnőm volt, de egyik sem ilyen.. Átlagos mindkettő, és nem is tudtam beléjük szeretni, nem is voltam boldog velük... Tudom hogy ez szörnyen hangzik, de én olyan lányt akarok, akit tényleg gyönyörűnek látok.

De eddig semmi szerencsém... Akik igazán tetszenek, azok mindig lekoptatnak, pedig nem vagyok gyáva vagy visszahúzódó, próbálkozom náluk.

Mások azt mondják, hogy le kéne adnom az elvárásaimból, de én képtelen lennék úgy boldog lenni... A gondolatát se tudom elviselni, hogy soha életemben ne élhessem át, hogy milyen egy igazán gyönyörű nőt ölelni, csókolni, vele lenni..

Mit kellene tennem?


2012. márc. 15. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Várj még egy pár évet és akkor te is beszerezhetsz

egy gyünyörű barátnőt,akit addig már kb.majd 100an megkurnak és már nem kell senkinek!:-)))))

Te milyen pasi vagy amúgy?Ha nem átlagon felüli a kinézeted,a kisugárzásod,a humorod,a pénztárcád akkor felejtsd el!

2012. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy igazán jóképű és gazdag, akkor be kell érned az átlagos lányokkal.
2012. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezek közül csak a humoromat érzem átlagon felülinek... De az se az a bohóckodós fajta, ami a legtöbb lánynak bejön..

"Felejtsd el..." Így nem tudnék élni. Nem tudnám elviselni, hogy sosem kaphatom meg, amire a legjobban vágyom, csak mert nem születtem túl jóképűnek, vagy gazdag családba.

2012. márc. 15. 13:08
 4/15 anonim ***** válasza:

Mégis milyen lány az, aki számodra igazán szép?

Kicsit furcsállom, hogy két lánnyal is össze tudtál jönni, aki nem igazán tetszett, és nem is tudtál beléjük szeretni.

2012. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Atosz nyugi, az a baj, hogy mindig hülye kurv*ákkal kezdesz...ez itt baj, van sok normális jó csaj is, csak hát jó kérdés merre:)
2012. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Állj be Pick Up Artist-nak (PUA). Nincs lehetetlen. Hasonló körülmények közül indultam, sőt még rosszabb helyzetből. Még barátnőm sem volt. Aztán hallottam a közösségről. Mivel elég elkeseredett voltam ezért megkockáztattam a dolgot. A közösség arra van, hogy mindenki csajozik, mint a gép. Átadják egymásnak a tudást. A média, meg sokan fújolnak ránk, de kit érdekel? Ha tényleg többet akarsz, akkor ez a minimum.


Fél év után gyakorlatilag a nulláról lett egy gyönyörű barátnőm, aki az egyik legszebb lány, akit valaha is láttam. Persze azt a félévet nagyon keményen meghúztam. Éjjel nappal csajoztam. Egyedül nem ment volna, hanem kellett a közösség támogatása, tudása. Ez kemény munka, de mondok valamit. Életem legszebb része volt.

2012. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nőjj fel,mert nem vagy normális, már bocsi.

Te "gyönyörű barátnőt " akarsz....akkor ne várd el, ha a "gyönyörű" lányok összejöjjenek veled, ha TE SE vagy jóképű,macsó ( vagy amit irtál.....) Meg mi az h középszerűség????

akkor ennyi erővel én is izmos,macsó pasikat akarok...... ha özvegy akarsz maradni akkor keress gyönyörű barátnőt de ne csodálkozz ha a k***vák visszautasítanak. Lejjebb kellene adnod a mércét. És persze h nem voltál boldog akikkel jártál, a 2 lánnyal,mert nem voltál beléjük szerelmes, de akkor miért jártál velük?Nem vagy normális..........

2012. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13:38 A kérdező valszeg nincs tisztában azzal, h válogatni csak a lányoknak szabad :)
2012. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled gond!Majd eljön a te időd ne aggódj!

Viszont többet ne gyere ösze olyan nővel,akit nem tartasz igazán gyönyörűnek,mert csak magaddal szúrsz ki!

Ne adj alább az elvárásaidból ezt komolyan mondom!

Én sajnos megtettem többször is,és csak önbecsapás.Úgy voltam, hogy majd a belseje alapján megszeretem a külsejét is az illetőnek.Egy kis ideig ez működött,aztán leszállt a rózsaszín köd és rájöttem, hogy nem szabad magamnak hazudnom.Aki nem tetszik igazán egetrengetően külsőre,azzal nincs mit tenni.Tényleg nagyon fontos a külső!Utána a belső tulajdonságain múlik,hogy meg tud-e tartani az illető.


Szóval ne add fel,majd megismered azt a gyönyörű lányt,aki szerint te is állati jó pasi vagy és kész:)

2012. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jah ez igaz akkor ha egy Brad Pit és egy Angleina Jolie külsejű egyén találkozik.
2012. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!