Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy az ex barátomnak lett egy új barátnője?

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal 1 hete ismerkedett meg és feljárkál hozzá meg azt mondja komoly a dolog. 2 napnyi ismeretség után már felment a nőhöz. De könyörgöm mi ez az 1 hét? Hogy lehet ilyet mondani hogy komoly ha nemis ismerik még egymást? Én még mindig szeretem azt a fiút és tanácsokat kérjek hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot mert nagyon fáj. Van itt még egy dolog. Hogyan viselkedjek az exemmel ha esetleg összefutok vele valahol?

2012. márc. 15. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Vágd jól pofán!
2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha találkozol vele, kapd el és vallasd, amíg meg nem mondja az igazságot.


Vallatás közben ne felejtsd: a cél szentesíti az eszközt

2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Most miért kell ezen kiakadni??


Tudod mi neked a bajod?, Az, hogy ő előbb talált valakit mint te! Ennyi!

Egyébként a legjobb javaslat h valaki túltegye magát egy szakításon az egy másik nő/pasi!

2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nahát azért kedves utolsó ez nem teljesen így igaz..Te ilyen esetben nem ugyanúgy szenvednél,mint a kérdező.. Az hogy a pasi ezt tette,ez sajnos nagyon egyértelmű.Ezt a lányt ezer féle indokkal lehet magyarázni.Én azt javaslom neked,hogy most ne keseredj el,és a helyedben jól kiöltöznék,mosolyognék,nevetnék,direkt előtte boldognak mutatnám magam,mert egy letört kedvű nő nem kell neki,inkább legyél vad,meg nagyon csinos!És ha összefutsz vele,akkor ő is tökéletesnek fog látni,és rájön hogy mit veszített!Ne is keresd!Hagyd hogy ő gondolkodjon! Higyj nekem,ez az egyetlen megoldás: D
2012. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. NE beszélj vele, ne tartsd vele a kapcsolatot

2. még barát SE akarj vele lenni, mert amíg szerelmes vagy, ez nem barátság

3. NE nézegesd az adatlapját


az idő majd mindent megold, de ha a fenti hármat nem tartod be, akkor minden nap feltéped a sebet és sosem gyógyul be.

2012. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

tegnap 22:47!

mindig az a fél siránkozik aki egyedül marad akit elhagynak és akinek később lesz csak valakije!

ez mindig így van!

az h neki előbb lett valakije, arról meg nem tehet senki!


a kérdezőnek is ezt kell tennie! ergo pasizni!

2012. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
22:47 vagyok.. nem hiszem hogy muszáj lenne becsapnia magát.. szeret még valakit,és úgy összejönni valakivel,csak azért hogy totál összezavarja? magyarul átverje magát meg azt is akivel ezt megteszi? ügyes vagy mit ne mondjak! .... különben meg lehet hogy annak a hapsinak már előtte meg volt az a lány.. (ezt most nem rosszból mondom) de elég érdekes hogy ilyen hamar talált mást... és egyébként meg ilyenért nem érdemes kűzdeni,inkább örülni kéne hogy vége van,mert nem érdemli meg.Persze ez ilyenkor senkit sem vígasztal,mert fáj,ez a természetes.Inkább sírja magát ahányszor csak úgy érzi hogy az kell,és majd ha eljött az ideje akkor menjen emberek közé,addig meg támogassák a barátai! Ez a véleményem..
2012. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(22:47)még mindig ) ... és hozzátenném hogy nem mindenki van olyan fából hogy rögtön túlteszi magát,ez nem önsajnáltatás,csak neki nem megy másképp,és nincs vele egyedül,nem tehet róla hogy igazán tud szeretni.. nem kell megváltoznia senki kedvéért,neki is elfog jönni az,aki majd ezt becsülni fogja!
2012. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy csak reménykedni tudok, hogy nem lesz hosszú ez a kapcsolat és hogy valahogy vissza tudom őt hódítani ha nem most akkor egy idő múlva! most nem tudok mit csinálni csak hogy várni mikor jön el az én időm! és imádkozok, hogy valaha szóba álljon velem :( :S
2012. márc. 17. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább törődj a saját életeddel és ne az exedével, mert egyrészt így soha a büdös életbe nem fogsz túllépni rajta, hanem még 30 évesen is utána fogsz koslatni mint egy nyomorék vénlány. Ismerek ilyeneket, komolyan már nem is próbáljuk őket jobb belátásra téríteni, mert falra hányt borsó... a másik meg, hogy az exed előtt is idiótát csinálsz magadból. Hogy viselkedj az exeddel, ha összefutsz vele valahol? Köszönj szépen, széles mosollyal, hogy szia és menj tovább.
2012. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!