Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találom meg a haverjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom meg a haverjával a közös hangot. Hosszabb távon gondot jelenhet? Ugye nem mehet rá a kapcsolat?

Figyelt kérdés

nem találtam meg a haverjával a közös hangot.attól tartok h a többi haverjával is esetleg ilyen lenne a helyzet,mivel ha a haverjaival találkozik úgy h én is vele vagyok, mindig olyan témák vannak amikhez nem igazán tudok hozzá szólni hiszen ismernem kellene az előzményeket.így kissé kínos h szinte csaknem kukán ülök/állok mellettük.persze h olyan téma van amihez hozzá tudok szólni akkor kinyitom a szám,de az ilyen esetek elenyészőek.

ez a helyzet különösképp azért is zavar,mert alapjába véve sok mindenkivel megtalálom a közös hangot és van h be sem áll a szám.

19/L


2012. márc. 17. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább az ő részükről figyelmetlenség, hogy nem olyan témát választanak, amihez hozzá is tudsz szagolni...

Barátomnak is van egy ilyen haverja, akivel kezdetben semmit nem tudtam kezdeni, mert láthatóan nem különösebben hoztam lázba, és nem is érdekeltem, én egyszerűen ráhagytam, és nem nagyon mentem velük, ha csak ő volt ott, meg párom. Ennyi.

Ettől még nem megy tönkre a kapcsolat.

2012. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!