Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ritkán szeretkezünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritkán szeretkezünk a párommal, frusztrált vagyok és szexuális fantáziáim, álmaim vannak, másokról is, elmondtam barátomnak, nagyon lehangolt vagyok?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, mert ő most depressziós korszakát éli én meg szóvá tettem, hogy mi a bajom, nem részletezem, de én nekem már ilyen gondolataim vannak. Utoljára 2 hónapja szeretkeztünk, de akkor sem tartott sokáig, akkor is én kezdeményeztem. Nagyon bántja őt is és még könnyezett is mikor mondta, nem is piszkáltam azóta őt ezzel, átöleltem, mondtam,hogy rám számíthat, majd rendeződik a helyzete. Mondta,hogy nem velem van a baj, meg azzal,hogy nem kíván, de most a gondjai miatt nem tud gondolni a szexre. Én meg őrlődöm belül, mert amellett,hogy segítek neki és próbálom kiverni a fejemből a szexet, hogy ne lássa rajtam, hogy mennyire frusztrált vagyok, pár napja szexuális gondolataim, álmaim vannak és mások szerepelnek benne. Ma elmondtam a barátomnak és emiatt most rosszul érzem magam, nem sértődött meg, igazából semmi reakciót nem láttam rajta, azért is mondtam el, mert már ezt is szinte megcsalásnak éreztem és nem akartam, hogy forrongjon bennem, így hagytam kitörni. Tudom kicsit zavaros és nehéz követni a gondolatmenetem, de azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet ezt normálisan kezelni. Együtt élünk majdnem 2 éve. Ő 30 felett én majdnem 30 vagyok.
2012. márc. 17. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "depressziós korszak"? Ezt kell megoldani, akár orvos segítségével, és akkor a párkapcsolatotok is rendbe jön. Két szex nélküli hónap után teljesen természetes, hogy eszedbe jut ez-az.
2012. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha most nem kivánja a sexet, akkor próbáljatok meg valamilyen vidám helyekre elmenni. Ha lehet ne is emlegesd neki a sexet, viszont megértelek, hogy neked meg hiányzik, hát én is ebben a helyzetben vagyok, és lassan úgy veszem észre, hogy hozzáigazodok, mert az én férjem is depis. A másik pedig az, hogy ez ellen meg belül tiltakozok, hogy nekem szükségem van rá.

Nem tudom mit tegyek, bármennyire is együttérzek vele.

2012. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már annyira hiányzik a szenvedély,hogy megnéztem két romantikus filmet is tegnap és tegnapelőtt, az egyik a Hűtlen, a másik a Zongoralecke és mikor úgymond egymásra talál a pár már majdnem felizgultam. Már filmekből kell szenvedélyt várnom.
2012. márc. 17. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Merre laksz? :-)
2012. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanmár Achilles! :D Ne legyél bunkó ;D
2012. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs!
2012. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
8000 km-re lakom. :)
2012. márc. 17. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideje más után nézned. Vagy rád unt, vagy van valakije, vagy csak egyszerűen s*ggfejjé vált. Ha most ilyen, tíz év múlva mi lesz?
2012. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Tejles mertekben egyet ertek az elottem szoloval. Ha most ez van akkor mi lesz kespobb? Lehet hogy ez fog egy par embernek, de a depibol ki lehet jonni, csak akarni kell. Nagyon. Olyan hogy 2 honapig nincs sex mert depi van. Egy ferfi utan kellene nezni akinek nem mimoza a lelke. :) Nem egyszeru, tudom. Atmentem mar ezen.
2012. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!