Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Miért félek ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért félek ettől?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel mostanában találkozgattam. Tudom hogy szerelmes lettem belé, de félek, hogy ha nem írok rá elég sűrűn akkor azt hinné már nem érdekel annyira és nem találkozna velem, de tudom hogy ha folytatom azt hogy minden nap ráírok akkor elege lesz belőlem és megutál... (Tudom milyen idegesítő ha valaki minden nap ránk ír, úgy hogy csak annyit kérdez: "miújság? :)") Hetente egyszer randiztunk. Valamint attól is félek, hogy egyszer csak azt mondja: "Többet nem találkozhatunk." Pedig semmi negatív dolgot nem mondott vagy csinált amiből ez jönne le. Nem tudom miért vagyok ilyen. Szerelmes vagyok de mégis fáj... és ez olyan sz*r érzés.... valaki megmondaná mi a franc van? 16/F Bocsi a sok szóismétlésért.
2012. márc. 18. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz,akkor találka céljából írj neki,hogy mikor ér rá.
2012. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.. De ha nem írok rá minden nap csak azért hogy megkérdezzem hogy van stb. akkor bennem van egy rossz érzés és félni kezdek, hogy azt hiszi nem érdekel már...
2012. márc. 18. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran írsz neki emígy?
2012. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden nap... :DDD csak tudnám minek. Meghallgattam egy számot és most jobban érzem magam, már elszálltak ezek a hülye gondolatok. :)) De azért ma is ráírtam -.- Nembaj holnap tuti nem fogok. xdd
2012. márc. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!