Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Szeretem de nem igazán értem miért ....


1) - úgy érzem szeretem annak ellenére , hogy még sosem voltunk kettesben s sosem kerültünk közelebb egymáshoz mint évfolyam társak

2) - úgy érzem szeretem annak ellenére , hogy nem ő a legszebb lány a világon de én mégis a legszebb lánynak látom kihez nincs fogható ( szépnek látom de nem értem miért , szeplős , alacsony, sovány, kis mellei vannak,

de én mégis megőrülök érte )

3) - úgy érzem szeretem , mert kedves, okos, céltudatos szorgalmas lány kit nem csak a ruhák meg a körmei érdekelnek

4) - úgy érzem szeretem mert olyan mint ő , egy olyan ritka kincs melyből csak egy van

5) - úgy érzem ő kell nekem , ő legyen a társam , barátnőm, feleségem, gyerekeim anyja

6) ez lenne a szerelem ?


- 23f éves vagyok , még nem volt barátnőm, nem vagyok ronda csak egy kicsit félénk amit lassan kezdek kinőni

- a lány 22 éves már az egyetem előttről van barátja


egyéb kapcsolódó kérdések :

1) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

3) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2012. márc. 20. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy szerelem, de az is lehet, hogy kétségbe vagy esve, mivel régóta vagy egyedül nehéz ezt eldönteni.
2012. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 1. pont nélkül az lenne, de így inkább a szerelembe lehetsz szerelmes.
2012. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szerelem 2. foka amikor nem csak szerted hanem eléggé ahoz, hogy 1ggyik pillanatrol a másikra ne szeress ki belöle. De ha összejössz vele, akkor ez még csak sokkal jobb lesz! Hajts rá és annyi kényeztesd el és megtudod tarani föleg ha nem egy idiota barom mint a mostani shzajhák akik lányoknak nevezik magukat...!!!!!! SOK SIKERT
2012. márc. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te egy igazi nyomorék vagy! Ez a csaj sose lesz a tiéd, hiába ábrándozol róla már 4 éve, és hiába fogsz még évekig is ábrándozni! A csajnak fix kapcsolata van régebb óta mint amióta ismered, te meg egy büdös nagy lúzer vagy! És ezen a tényen semmi de semmi nem fog változtatni! Mikor érted már meg?!
2012. márc. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó, most nagyon pofánbas.ználak valamivel. tuti nem voltál még szerelmes... és, hogy képzeled, hogy egy ismeretlen embernek ilyet beszólogatsz? ha nem tudsz értelmesen válaszolni inkább ne írj...

a kérdezőnek pedig: igen ez szerelem! hasonló tüneteim vannak.:) viszont tényleg nem csak álmodozni kell. valahogy kicsit próbálj közelebb kerülni hozzá, de ne támadd le semmiképp. Hajrá!

19/L

2012. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves negyedik csak kérdésre kellet volna válaszolnod, nem kértem jellemzést az azok alapján amilyennek elképzelsz , csak ,hogy megnyugodj , rá hibáztál mozgás sérült vagyok de tudok járni kis bicegéstől eltekintve....
2012. márc. 23. 11:35
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm ötödik, próbáltam közeledni kicsit annyira , hogy elmentem azzal a csapattal amelyikkel ő, s következő lépésben megpróbálok többet beszelni vele,

elgondolkoztam rajta a napokban , hogy csakis attól féltem az utóbbi időben , hogy gyanút fog ha túl nagyon közeledek és elszúrom...

2012. márc. 23. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy sajnáltatod magad. Kezdj inkább hozzád illő és SZINGLI csajjal! Már rég lehetne csajod, ha így állnál hozzá. Ja és hogy nem tartod tiszteletben hogy párkapcsolatban van az nem gond, mi? De én vagyok a húgyagyu. Hahaha! Ha a barátja megtudja hogy rástartoltál a nőjére, tutira úgy megrugdos, hogy még bicegni sem fogsz tudni!
2012. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
- nem értem mi akasztott ki ennyire úgy viselkedsz mint ha te lennél a barátja
2012. márc. 24. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!