Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem elmúlik pár nap alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem elmúlik pár nap alatt?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok...


Van egy srác, szerelmes volt belém (nekem van barátom) velem tervezte a közeljövőt, aztán eltelt 2 hét és aztmondta,hogy inkább maradjunk barátok? van ilyen tényleg,vagy csak próbálja elhitetni magával (is),hogy már nm szeret?


2012. márc. 20. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem, a fellángolás viszont elmúlik gyorsan.
2012. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb "szerelem" nem szerelem hanem fellángolás.Az bizony elmúlik akár 2 nap után is.
2012. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából ő már régebb óta szeret/szeretett,ezért lepődtem meg annyira :/
2012. márc. 20. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
nem egy 1-2 hetes szerelemről beszélek,hanem több,mint 1 évesről...
2012. márc. 20. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyan ez a téma

és a fellángolás lehet akár 4 hónapos is?

2012. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is fellángolás volt.


de nem elmúlik, hanem max átalakul. mondom én, a nagy "tapasztalt" :D


de ettől függetlenül szerintem igaz :)

2012. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mentifantezsvér ***** válasza:
a szerelem nem...ohh bár elmúlna...:// ha pedig elmúlik akkor nem szerelem volt...
2012. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok akkor a szerelem nem múlik csak átalakúl ,én jártam úgy hogy ful szerelmes voltam elsö ránéztéböl a legelsö pasimba de én kiábrándultam belölle és rájöttem nem ö kell nekem 14 éves voltam ha elébem álna még most is megdobbana a szivem de nem menne a dolog együtt. Na meg párkapcsolatban vagyok mással már 4 éve most 24 éves vagyok akkor meg 14 éves voltam tudatlan csitri. Megprobáltuk helyrehozni a kapcsolatot 1 év mulva elvette a szűzeségem mikor 15 voltam jó korán.1 év szűnet volt közben mert nem monta de kislánynak tartott ami igaz is volt ő 16 éves volt mikor én 14. De nem voltunk együtt csak 2-3 honapot.
2012. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!