Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrűlök érte úgy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrűlök érte úgy szeretem mégse lehetek vele, mi legyen?

Figyelt kérdés
Netes szerelem ami egyenlöre várat magára mert nem találkoztunk még van gyermekem s párom is még egyenlöre de kész vagyok már most elhagyni élettársam ő érte. M ár a mostani párom nem szeretem egyántalán sőt vele nem is úgy kezdödött hogy komolyra sosem voltam belé szerelmes csak szerettem. Több mint féléve beszélgetünk neten láttam halottam s úgy érzem megtaláltam aki kell nekem csak az elsö lépés hogy le kell jönnie ukrajnából értem,ha nem gondolná komolyan ö sem akkor nem beszélgetnénk csak úgy ilyen hosszú ideig,én úgy gondolom.Mennyit várjak még rá ,hogyan kezeljem a helyzet?Keres üzenetet hagy hiv még telefonon is ha nem ér el neten vagy ha csag gondol rám.
2012. márc. 21. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
99% hogy a valóságban teljesen más személyiség, mint ahogy neten átjön. én a helyedben nem élném bele magam és dobnám el egy ilyenért a biztos kapcsolatot, még ha az nem is tökéletes
2012. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, a net elég becsapós dolog, saját tapasztalat. :)
2012. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még akkor se csalnám meg párom, ha már kihalna a szerelem. Nem vagyok egy szemét r*hadék, hogy ilyet csináljak. Megcsalás amit teszel, mert már eleve vágysz utána és ez is elég ahoz, hogy valaki egy **** legyen. Megörülsz érte úgy szereted, így kezded. Hát nem kell megmagyaráznod....
2012. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.Az én fejemben is megjárt hogy járt utat járatlanért el ne dobd..de igy belegondolva mi van ha ténleg jobb életem lehetne melette szerelem ha minden olyan amilyennek láccik mért kinlogyak olyan melett aki hidegen hagy.
2012. márc. 21. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj bele. Érdekel is minket hogy cseszel el mindent...
2012. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha téged nem érdekel a kérdésem, ako meg minek dumálsz ide bele hm?
2012. márc. 21. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyerekedet senkinek se adnád el egy boldogságért. Persze ő nem a férjed, de ha képes vagy a gyerekedért megtenni mindent akkor a férjedért semmit? Más boldogság után nézel? Szerintem gondold át mégegyszer. Önzőség, ha saját magad boldogságát nézed. Szerintem térj észhez ami a legjobb döntés.
2012. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose voltál szerelmes a mostani párodba, langyos pocsolyádban vergődsz. Ám találtál valakit, aki megmozgatott benned valamit, amire a mostani párod sose volt képes. Mi a kérdés?
2012. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sose volt? Az ilyen agymenéseket bírom. Hát biztos csak a pénze miatt ment hozzá és szült gyereket, nem? Mekkora egy agyzseni vagy hallod....
2012. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Netes szerelem. Hahaha. Ha nem találkoztok az első netes beszélgetésetek után kb. egy héten belül, akkor akár el is felejtheted. Több mint fél éve húzzátok egymást, jó nagy lesz legalább a pofára esés!
2012. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!