Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gerontofília?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

lenne egy kérdésem én gerontofília vagyok.?

Teljesen vonzanak testileg,lelkileg a 30.as pasik! pl:az infó tanárom.

lány:16

Tanár:29


2012. márc. 22. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg, nyugi:))

Ha gerontofil lennél, akkor az öregekhez vonzódnál, egy 30 éves pedig még fiatal.De ha a nagypapa korosztály izgatna fel szexuálisan, akkor az már lehetne aberráció.

2012. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem, egy csöppet sem hoznak lázba a 60.as taták...
2012. márc. 22. 15:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem csak nem vagy gerontofil, de semmi egyéb baj nincs veled. A legtöbb 16 év körüli lány vonzódik valamilyen 30-as pasihoz, legyen az tanára vagy az apja haverja...Ez erre a korra jellemző. Majd kinövöd. Ha meg nem, akkor az idősebb pasik vonzanak, de ezzel sincs baj, egy 30-as pasi meg még fiatalnak is számít.


22L

2012. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
koszi szepen!
2012. márc. 22. 16:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs 9/14 Ilyen gatyában matatna !
2012. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia :) én is 16 éves làny vagyok :) szerintem ez termèszetes vagyis nekem az. Ugyanis én a korombeli fiùkkal sose jöttem ki jòl se testi se lelki szempontbòl. Nekem volt màr 28 éves baràtom aki biologia tanàr. Sokan megvetettek miatta,mert nem tudtak ùgy érezni mint én vagy bele gondolni abba bennem mi is zajlik le,de...szerintem ha egyszer egy idősebb férfival lennél szerelmi kapcsolatban akkor sincs baj hisz szerelemben nem a kor a legfontosabb...a gerontofilia pedig nem egy ilyen tini korszakban gyakori dolog...minden lànnyal megeshet a tanàra felé valò vonzalom :)
2013. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!