Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírtatok már egy lány miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok már egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok...volt már komoly kapcsolatom...de sose "tudtam" sírni egy nő miatt,valakinek elmondtam ezt és leb*zizott. Olyan nagy szám hogy nem sírtam még 1 nő miatt se? Lélektelen g*ci vagyok?Egyszerűen nem értem ez miért ilyen nagy szám,és miért b*ziztak le...nem vagyok az a sírós fajta,és őszintén nem is tudtam hogy "szokás" sírni egy kapcsolat után...Ez,ez,ez,ez nekem magas!

2012. márc. 22. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha meghal.
2012. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tirpák az a lány! Szerintem nem gáz, ha egy fiú sír!
2012. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.haha:DD

2.látom nem érted.

2012. márc. 22. 16:49
 4/10 anonim válasza:
Igen, és el is tört a kezem miatta, de megfogattam, hogy egy lányért soha nem fogok sírni!
2012. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nincs okuk leb*zizni téged.:)

Én nem értem, hogy miért kellene sírnod. :P

Az a b*zi aki így gondolja :)

2012. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ChrisM válasza:

Fájni sokféleképpen tud, nem feltétlenül társul sírással.

Mindenesetre 15 éves vagy, ebben a korban az élet még nem oszt akkora pofonokat. Félre ne értsd, ez nem lenéző duma, inkább örülj neki.

2012. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod, bolond, aki sír egy lány után, de mégis megteszem majd ezután... Mi a bűnöm, mondd? mért vagyok boldond...

majd fogsz egyszer. Szerintem nem gáz.

2012. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hű, a francba. Télleg lenéztem...:O
2012. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*el
2012. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az, aki mondta beszűkűlt nézőpontú. Ne vedd készpénznek azt, amit mások mondanak rád, vagy mondanak, úgy általában. Ha én most azt mondanám, hogy b*zi vagy, akkor se hidd el, legyen saját véleményed. Valaki nem azért az, ami, mert valaki más rámondja. Akkor minden nő r*banc lenne, és minden férfi bunkó paraszt. Én sírtam igen. Kb 2 órát, aztán már nem, mert már nem bírtam. A csendes szótlan szenvedés lehet súlyosabb a sírásnál.
2012. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!