Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de ő szerintem csak barátként tekint rám. (több lent)?

Figyelt kérdés
Sokszor chatelünk az utóbbi hónapban (2 naponta), és kb úgy, hogy egyszer én, egyszer ő hív meg chatre. De mit csináljak, hogy kiszeressek belőle? Barát szeretnék csak vele lenni, mert nincs esélyem szerintem nála. De nem tudok kiszeretni belőle. Mit csináljak? Nem mondhatom azt, hogy ne irkáljál, mert már így is szerelmes vagyok beléd, és így még jobban az leszek, ha ilyen sűrűn dumálunk. Normális válaszokat, kérlek.
2012. márc. 22. 17:23
 1/2 sheex válasza:
Keress mást. Amúgy találkoztatok is már vagy csak neten volt kontaktus?
2012. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő jelölt be Facebookon és azóta egyszer találkoztam vele buliban, de nem dumáltunk, csak köszönt és vigyorgott.. Nem is birnánk nagyon összefutni,mert ő másik faluban él..
2012. márc. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!