Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az még normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az még normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég vagyunk együtt, nagyon szeretem, viszont szerintem túlzásba viszi a féltékenykedést. Kérdezget az exeimről.. Lájkoltam az exem képét és emiatt iszonyatosan kiakadt. Pedig teljesen jogtalanul. Én semmit nem akarok tőle, szakítottunk már majdnem 2 éve és azóta jóba vagyunk, de csak, mint haverok... Én elég sok pasinak tetszem, de az biztos, hogy Őt szeretem, akkor nem tudom, miért csinálja ezt. Attól félek, hogy emiatt tönkremegy a kapcsolatunk.
2012. márc. 23. 11:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát én sem örülnék neki,ha a pasim lájkolná az exét,meg valld be azért neked is rosszul esne nem ?teljesen normális szerintem hogy féltékeny,hisz ő csak szeret téged,és rosszul esett neki.ennyi,meg ha annyira szereted a párod,akkor minek lájkolgatod az exed?
2012. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene szerintem lájkolgatni az exed se képeit,se semmijét :/ Gondolj bele, hogy ez hogy eshet neki!
2012. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ő meg sok lány képei alá írogat, hogy milyen csinos stb... Én én erre nem szóltam semmit!
2012. márc. 23. 11:12
 4/13 anonim válasza:
lehet azért csinálja hogy észrevedd magad nem?
2012. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, ez azelőtt volt...
2012. márc. 23. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Hogyan nyilvánul meg a féltékenysége? Ordít?


Egyébként meg halálosan komolyan szembesítsd azzal, hogy azt lájkolsz a facebookon, amit akarsz, és majd akkor akadjon ki, ha valóban okot adsz neki a féltékenységre. Tedd hozzá azt is, hogy akkor sem fogod kikérni a véleményét, amikor összefutsz az exeddel kávézni. PONT!


Viszont ügyelj arra, hogy ne adj valódi okot neki a féltékenységre. Döntsd el magadban, hogy szerinted mi számít ilyen valódi oknak. Nyilván ha hetente találkozol az exeddel randizni, az már az.

2012. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

6. válaszoló vagyok


Meg a kölcsönösséget se feledd! Amit (szerinted) te megtehetsz, azt tőle is el kell viselned.

2012. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

hát én nem tudom,lehet én vagyok maradi,vagy ilyesmi,de szerintem totál tapló dolog lájkolgatni az exet.neked hogy esne?

ribancok csinálnak ilyet

2012. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát azért azt se felejtsük el a csávó is írogat csajoknak. Ő is ugyanúgy számon kérhette volna a pasiját anno, h minek írogat más csajoknak.

De az tény, h nekem is szarul esne ha a bnőm az exe képeit lesné, meg lájkolgatná.

2012. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lájkolgatom egyik exem képét sem, sőt ismerőseim között sincsenek fenn.

Ha már lájkolgatod, akkor még eszedbe juthat néha-néha. De, ha nem akarsz tőle semmit, és csak barátok vagytok, ez akkor is rosszul esik a barátodnak, mert ő mást gondol. Próbáld megállni, hogy ilyen közösségi oldalakon nem lájkolsz, nem kommentelsz neki. És a pároddal beszéld meg, hogy ha te sem csinálod, ő se írogasson más csajoknak.

2012. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!