Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy barátom, barátnője messze lakik, a srác jár hozzá rendszeresen, jól elvannak egy éve.

De már látom haveron, hogy nem nagyon foglalkozik a barátaival itthon, vagyis ő akar, csak a csaj mindig meggátolja ebben.

Azzal fenyegeti, hogy elhagyja, és hasonlók.



2012. márc. 23. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is messze van a barátaitól,mert itt dolgozik.Ha akarna mehetne hozzájuk,de inkább velem van,pedig nem fenyegettem semmivel:)A barátod majd esetleg szakítás után fog rájönni,hogy hoppá,vannak barátaim is:)
2012. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez tipikus, ha nagy a távolság ha nem. a lány hülye-már elnézést, én biztos beszélnék a sráccal, hogy hoppáhoppá ne legyél papucs kisöcsém.
2012. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már sokszor beszéltünk róla, még az elején, akkor kb hetente 3x 4x találkoztunk, mindenfélét csináltunk együtt,

aztán egyre ritkábban.


A srác szeretne velünk találkozni, szokott is néha-néha, de akkor a csaj ezt nem tudja. Titkolózik előtte.

A lány nem jön fel Budapestre, még egyszer sem járt itt, nem találkoztunk vele, pedig mindig mondjuk neki, hogy hozza őt is..

Már szánalmas a viselkedése a csávónak, hogy ennyire odavan a csajért, meg tényleg mindent megtesz amit akar, ugrál neki össze vissza.


Egyre ritkábban lehet összehozni vele egy-egy beszélgetős iszogatós estét..

2012. márc. 23. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy mit tesz meg neki a csaj, aztán te igyekezz jobban csinálni! :)
2012. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

A dugáson kívül nem sok mindent.

Ezt kihagynám.

2012. márc. 23. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez ellen sajnos nem nagyon tudsz mit tenni. Az a helyzet, hogy engem is érnek hasonló vádak mint barátnőt és van is ebből elég gondom sajnos. Párommal távkapcsolatban élünk, de egy városba járunk egyetemre. Hétköznaponként suli miatt alig tudunk találkozni, maradnak a hétvégék. Ilyenkor persze ő is szeretne elmenni ide-oda. Talán kicsit túl szigorú voltam, sokat akartam magamnak. Már tudom, hogy ez nem jó és remélem ő is megérti, hogy változni szeretnék.

Olyan viszont SOHA nem volt, hogy megkértem volna ne menjen haza, olyan meg mégannyira se, hogy beszabályozzam otthon kivel mikor mit csinál. Sőt... olyan is volt, hogy ott voltam náluk, nekem nem volt kedvem bulizni, viszont azt sem szerettem volna hogy miattam mondja le, így mondtam, hogy menjen nyugodtan nélkülem, én majd tv-zek, aztán alvás. Persze így nem akart otthon hagyni náluk, de úgy érzem, hogy ez is az én hibám.

A lényeg, hogy lehet én is kicsit olyan vagyok mint a kérdésben szereplő nő. Viszont azon felül, hogy én a saját örömömet néztem, eszem ágában sem volt ártani a barátságainak, sőt...! Bele sem gondoltam, hogy neki esetleg már terhére lehet az, hogy én több időt szeretnék vele tölteni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne ítéljétek el feltétlenül a lányt, mert lehet eszébe sem jut, hogy míg neki jó, másnak rosszat tesz!

A srácot kéne felébreszteni, hogy próbáljon ez ellen tenni. Ő megtudná ezt beszélni a barátnőjével, ő eltudná csábítani hozzátok a társaságba ha akarja, de lehet már nem is akarja, mert fél hogy csak támadnátok, amiért olyan amilyen... A lényeg, hogy üljetek le ezzel a sráccal és ne támadóan, de mondjátok el neki a véleményeteket, hátha "megvilágosodik".

2012. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a problem, hogy ez a csaj megmondja a srácnak, hogy ne találkozzon itthon a barátaival, menjen fel skype ra, dumáljon vele a semmiről akkor is amikor nem megy el hozzá, és szabadnapos, igazából szánalmas ez a csaj.

DE ő elmegy bárhova, mindenkivel találkozik, nem hanyagol senkit.

2012. márc. 23. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont nem (csak) a csaj a szánalmas, hanem a srác, aki ezt hagyja!
2012. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a srac engedi hogy zsaroljak akkor neked mi kozod hozza?! meg kell tanulja a leckejet!meg aztan kulonben is azt tesz amit akar es ami fontosabb szamara.
2012. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!