Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsigulee kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon tetszik.Mindig nagyon fura velem,és nem tudom mire vélni a fura gesztusait.Például mikor valaki beszél hozzá,engem néz,közben azt sem tudja miről beszélnek neki.Mindig amikor találkozik a tekintetünk,mélyen a szemembe néz.Van amikor látom,hogy elbambul és rajtam marad a tekintete,erre én ránézek,mosolygok és Ő is.Még egy rakás fura dolog...Szerintetek mennyi lenne az esélyem egy 10-es skálán?Köszi a válaszokat!
2012. márc. 23. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Elég valószínű hogy 10!;)
2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

viszonozd a tekintetet stb. nem tudom mennyi esélyed lenne, hiszen nem is ismerlek titeket

ha bátor vagy meg is szólíthatod és valami tök alap témáról beszélgethettek aztán köszönő viszonyban lesztek, aztán jön minden magától

persze ez a tökéletes elképzelés, de nem hinném, hogy így fog menni

2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A beszélő,köszönő viszony megvan.barátok vagyunk.De köszönöm a válaszokat,sokat segítettek. :)
2012. márc. 23. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!