Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnának hozzá ha összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnának hozzá ha összejönnénk?

Figyelt kérdés

Van egy srác 22 éves, nekem nagyon szimpatikus találkoztam már vele. Én 16 éves vagyok. Szóval 6 év a korkülönbség. Volt már barátom pár /nem 22 éves/, hanem korombeli volt. Anyumék mit szólnának hozzá, ha netán összejönnénk? Elleneznék a kapcsolatot? Nekem nagyon tetszik és kedves/megértő!!/nem akaratos!.

Szerintetek?

Az előző barátaimat, egyiket se mutattam be.

Budapest, 16L


2012. márc. 25. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem fiatal vagy hozzá....


de a te dolgod, nem vagyunk se a barátaid se rokonaid..

2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha elég érettnek érzed magad, akkor rajta ... senki sem mondhatja meg neked, hogy kivel legyél. Azzal vagy, akit te szeretsz, ez csak a te dolgod.
2012. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De azért anyumék mégis bele szólhatnak, vagy nem?
2012. márc. 25. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy anyukádéknak milyen a hozzáállása ezekhez a dolgokhoz?? Mennyire "lazák" a szüleid?
2012. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem tudod hogy mit reagálnak rá a szüleid ezért te is csak a sötétben tapogatózol mint mi,de szerintem 6 év az sok,akár így akár úgy nézem,ha én lennék egy egy ilyen helyzetben mint szülő akkor óvatosságra intenélek,de ha rendes a srác és nem akar veled kikezdeni vagy ilyenek akkor nincs mitől tartanod,mutasd be őt és ha megismerik akkor ők is szeretni fogják őt.
2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán "lazák", de megértők és segítenek mindenben amiben tudnak. De nem azok a nagyon szigorúak is. Hanem a kettő közötti, valamit megengednek-valamit nem.
2012. márc. 25. 19:45
 7/15 A kérdező kommentje:

"Hát mivel nem tudod hogy mit reagálnak rá a szüleid ezért te is csak a sötétben tapogatózol mint mi,de szerintem 6 év az sok,akár így akár úgy nézem,ha én lennék egy egy ilyen helyzetben mint szülő akkor óvatosságra intenélek,de ha rendes a srác és nem akar veled kikezdeni vagy ilyenek akkor nincs mitől tartanod,mutasd be őt és ha megismerik akkor ők is szeretni fogják őt."

Értem, szerintem is egy kicsit sok. De mondjuk NEM rámenős meg ilyenek. De gondolom idővel akarnak "mást" is, amit a szüleim 100%, hogy nem engednék meg. /De amit nem tudnak az nem fáj/, hát kikezdett és alakul valami..

2012. márc. 25. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor sztem egy próbát simán megér..próbálj meg tapogatózni, hogy ők mit szólnak az ilyenhez (ne konkrétan mond el h rólad van szó, hanem úgy okosan) , ezzel megtudhatod a véleményüket...és utána jöhet a következő lépés..
2012. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés akkor: Kikezdett már is?? ezt hogy érted?
2012. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért az számít,hogy más mit gondolna?!
2012. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!