Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit bonyolult sztori, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit bonyolult sztori, de jó lenne a segítség! (? )

Figyelt kérdés

Van egy barátom (legyen Péter) 19 éves egyetemista.

Van a kollégiumi szobatársa (legyen András) 21 éves egyetemista.

Van András barátnője (legyen Nóra) 17 éves, gimnáziumi tanuló.


Andrással kicsit jóban vagyok. Péternek András a legjobb barátja. Nórát kétszer láttam, de nagyon kedves, tisztelnivaló lány. Namost András folyamatosan megcsalja (egyelőre még csak csók és orális szex) Nórát az egyetemvárosban. Nagyon sajnálom Nórát. Legszívesebben elmondanám neki. De: Mivel Péter nagyon jó barátja Andrásnak és mi már Péterrel lassan az eljegyzést terveezgetjük, nem akarom, hogy egész életemben éreznem kelljen András utálatát, hogy elmondtam Nórának.


Elmondjam Nórának, vagy ne?


A másik: Van okom félni attól, hogy András életformájának hatására Péter is megcsal engem? (eddig úgylátom sosem tenne ilyet)


Köszi, sziasztok. 18/L


2012. márc. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ne avatkozz bele inkább :/
2012. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, embert barátjáról. Én nem tudnék egy levegőt szívni valakivel, aki megcsalja a másikat, szerintem mondd el szegény lánynak, és sz*rd le, hogy mit gondol rólad andrás. Péter meg, ha szeret akkor megért és nem amellé a görény mellé fog állni. Ilyen egyszerű, de lehet csak én vagyok túl érzékeny a megcsalásra meg egyéb árulásra...
2012. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a Péterrel, hogy beszéljen Andrással mielőtt Nórának szóltok
2012. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj a barátoddal. nem kell lerohanni, lehet finomkodni is. ne kérdd meg, hogy mondja el a haverjának. oszt meg vele a kételyeidet, és ketten együtt ki tudjátok találni, hogy elmondjátok-e, vagy sem. az is segíthet, ha a barátod beszél a barátjával. lehet, hogy akkor leesik neki, hogy ez nem olyan, ami nem tűnik fel senkinek. lehet, hogy abbahagyja. ha azonban ez túl hosszú ideig elhúzódik, akkor lehet, hogy nem a lánynak, hanem andrásnak kéne neked elmondani. mivel te kívülálló vagy (mármint téged nem ismer annyira, mint a haverját), akkor lehet, hogy még inkább rájön, hogy ezt tényleg észreveszik az emberek. de ha nagyon durván csinálja, akkor még a csajnak is el lehet mondani. nem tudok túl sok mindent tanácsolni, de én első lépésként azt ajánlom, a barátoddal mindenképp beszéld át a dolgot, ő jobban ismeri nálad.
2012. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem már Andrásról Péterrel, de azt mondta, hogy semmiképp se mondjam el Nórának. Nem merem mondani neki, hogy félek, hogy ő is olyan lesz, mert szerintem nagyon megbántanám Pétert, ha elmondanám, hogy ilyesmit feltételezek róla.

De szegény lányt meg annyira sajnálom, hogy közben oda meg vissza van Andrásért. :(

2012. márc. 25. 21:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja: András már pár éve ezt csinálja Nórával. Szóval, ha lehetne hatni rá, már megtörtént volna.


Amúgy mindkét pá (Péter-én, András-Nóra kb. 100 km-es távkapcsolatban élünk szeptember óta)

2012. márc. 25. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad beleavatkozni. Andris valószínűleg ugy is letagadná, a lány pedig biztosan a barátjának hinne, így segíteni nem tudnál a helyzeten, csak feszültséget szítanál.

A pároddal viszont bátran beszéld meg a kételyeidet, de biztosítsd arról, hogy szereted és bízol benne, attól,hogy a szobatársa ilyen, nem kell, hogy ő is ilyen legyen. Biztos meg tud nyugtatni majd, hogy nincs mitől tartanod.

2012. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!