Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom barátja elkezdett udvarolgatni nekem! Többi lent?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagyon jó barátja, akivel én is haveri szinten vagyok! Majdnem egy idősek a gyermekeink is (3 évesek)! Soha nem gondoltam rá máshogy, mint haver! Egy ideje sok a vita párommal, és tudom, hogy a másik félnél is megromlott a kapcsolat egy ideje! Pár hete, amikor itt volt nálunk a barát,férjem pedig nem volt itthon, akkor a barátunk elkezdett udvarolgatni, és mondta, hogy már régebb óta nőként is néz rám, csak nem szeretné, ha rámenne a barátságuk a férjemmel! Kicsit meglepődtem, de hazudnék, ha azt mondanám, nem estek jól a szavai! Egy következő alkalommal átölelt, és megcsókolt! Tovább nem mentünk, de én is elkezdtem hozzá vonzódni! Nagyon! Nem értem én sem a helyzetet! De ez csak testi vonzódás, semmi több! Ő kérdezte, lesz-e folytatás, vagy nem! Mondtam neki, nem tudom! Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen, mi lett a vége? Titokban tud az ilyen maradni? Megéri a testi vonzalomnak engedni, vagy próbáljunk uralkodni magunkon, és ne engedni a csábításnak?
2012. márc. 26. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamár házas vagy és gyerekek is vannak akkor nem érdemes bonyodalomba kerülni.Egy kapcsolatban vannak néha veszekedések,de kinél nincs?Persze egy nőnek jól esik a törődés egy férfitől.Én az tanácsolom,hogy ne történjen több a baráttal,mert nem érdemes meg titokban sem jó,mert elöbb útobb kiderül minden.Próbálj a férjeddel türelmesebb lenni és oldjátok meg együtt a problémákat.Azért,mert hullámvölgybe kerültetek ne tegyél hülyeséget,mert nem éri meg.
2012. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért még rád fog szakadni a plafon,"nem tudod"? Hát mit ne mondjak,ügyes vagy.Látszik,hogy a házasságot nem egy harmadik ember cseszi el,hanem te,és ezeket jogosan mondtam.
2012. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg a férjeddel, hogy szeretnél mással is dugni.
2012. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en szemely szerint megenmgednem hogy szeretkezz vele ha egy igazan jo baratrol lenne szo. de ezt csak akkor ha tudnam hogy szeretsz es szamithatok rad. :) ha nem akkor meg ugyis mindegy mert akkor a kapcsolat mar halott lenne.
2012. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha az ő férje meg dugja a haverja nőjét, azért rossz a viszony odaát?:P Ne legyetek már hülyék!:D Úgyis egymásnak esnek, bármit is "tanácsoltok":)
2012. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!