Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el h megbántott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el h megbántott? h rosszul esett nekem, h nemet mond? szeretem...

Figyelt kérdés

a gondom az, h nemsoká névnapom lesz és meghivtam a barátomat h jöjjön el az ünnepi ebédre.. viszont azt mondta h valszeg nem fog eljönni mert előtte bulizik meg suliprogram, és nem tudja mennyit fog inni meg fáradt lesz...


én azt gondolom, ha fontos lenne ez neki, mondjuk uolyan fontos mint a suliprogram, akkor el tudna jönni, annyi h nem iszik olyan sokat és kicsit korábban hazamegy aludni h másnap el tudjon jönni.


igazábol nem látja h nekem ez fontos, pedig mondtam ma is h én örülnék ha eljönne..


ezt tulzásba viszem, vagy pedig jogos, h megbántva érzem kicsit magam? szeretem nagyon és nem akarok vele veszekedni :(


2008. ápr. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kell ezt a kérdést problémának venni. Annyi az egész, hogy ha neked fontos, akkor fontos! Nyugodtan mondd el neki szerintem úgy, ahogy ide leírtad. Örülnél neki, fontos, és szerinted meg tudná így és úgy oldani... Mondd csak el neki. Ha megsértődik ezen az ő gondja, ha pedig jobban megbánt, akkor majd rá kéne jönnöd, hogy valószínűleg, ő ilyen típusú ember. Vannak olyanok, akik egyszerűen képtelenek az ilyen dolgokra.

Ne add fel, ez csak egy névnap. Ha neki nem fontos, akkor neked se legyen majd az, hogy ő ott legyen! Ez nem kell, hogy feltétlenül vitához vezessen! Ha mégis összevesztek kicsit, akkor próbáld meg nem kimondani neki, hogy neked ez fáj, ha szeret , észrefogja ő maga venni, hidd el. Itt most mindenben a rosszabb variációt írtam le. Én nem ismerem a barátodat. De beszéld meg vele szépen, rendesen. Nem kell izgulni, ne lássa az érzelmeid, mert az gyenge pontot mutathat ki. Pont annyira legyen neked fontos, amennyire ő neked. Így nem fogsz akkorát csalódni, HA.. mégis a rosszabb variáció állna be. Remélem segítettem. :) Kicsit hosszú lett..

2008. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyi ideje ismeritek egymást, de úgy érzem nem annyira régen.

Igazából a pasidnak nem sok keresnivalója van (ha jól értem) egy családi ebéden. Majd ha már stabil a kapcsolat.

Ha vele akarsz ünnepelni, akkor tegyétek kettesben, vagy csináljatok egy baráti ünnepet is, de ne a családdal.

2008. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolonak: fél éve ismerjük egymást, és már rég megtörtént a családnak bemutatás mindkét oldalon
2008. ápr. 15. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy megy bulizni? Hát ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat, akkor ne nélküled jár bulizni, és akkor ami neked fontos azt megprobalja megtenni,mert szeret.Beszeld ezt meg vele szepen, és ne törj ki, és akkor nem lesz veszekedés.
2008. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!