Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a problemám hogy afiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problemám hogy afiú folyton néz mondta hogy szép vok fogta meg a kezem de olyan beszeri hogy nem mondja meg hogy szerete olyan bizonytalanság az égész szerintetek mit tegy mert ezt már nem bírom?

Figyelt kérdés
fontos lenne
2012. márc. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát már bocs itt nem a sráccal van baj hanem veled.


Szerelem nincs első látásra csak vonzalom.Ne várd egy sráctól se hogy odaáll eléd és szerelmet vall vagy ha igen az vagy ovis vagy hazudik részben.A srác kimutatta hogy tetszel neki tehát most neked kéne jönnöd viszonoznod valahogy és talán akkor már lesz bátorsága mert tudja hogy tetszel neki ha meg nem akkor meg ha bejön neked, lépj te ..

2012. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit mondjak neki hahó szrelmes vok beléd járjunk együt vagy mi ez hüjeség
2012. márc. 27. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
csókold meg legközelebb!
2012. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam nem is mer közel jönni meg minden fél tőlem vagy én nem tom megkérdeztem hogy féletőlem és azt mondta hogy igen
2012. márc. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!