Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel 7 honapja vagyunk egyutt nemreg meg bantotam az akaratomon kivul utana ki bekultunk de mar nem szeret anyira mint az elejen mit tehetek hogy megint jobban szeressen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

hivd el oda ahol először randiztatok... ez beszokott válni...

mond meg neki hogy nagyon de nagyon sajnálod, hogy megbántottad és, hogy tényleg nem akartad... megkérded, hogy:tudnál még úgy szeretni ahogy a veszekedésünk elött szerettél?

ennyi:D

sok sikert!

2009. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oke meg probalom remelem jo lessz koszi
2009. jún. 15. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazán nagyon szivesen:)
2009. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat nincsen konyu dolgom mert ez sem valt be nagyon de kicsit jobb lett valakinek meg van otlete ?
2009. jún. 15. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem írd ide azt is h mi vt a szitu? mármitn regélj h mi is törtémnt akk többet tudunk segíteni :)
2009. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az tortent h regebb volt neki egy rosz emleke meg akartak eroszakolni de nem jott osze szerencsere es en egyre tobbszor hoztam szoba h jo lenne le fekudni stb es tulzasba vittem igy elo ideztem azokat az rosz emlekeket es igy nagyon meg sertettem , en meg bantam amit tettem es sokszor bocsanatot kertem ,szerintetek mit tegyek h ujra szeressen ? es bizon bennem ?
2009. jún. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!