Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, egyszer úgy érzem van még remény, majd teljesen az ellenkezőjét, járt már valaki hasonló cipőben? Még mindig szeretem. Kár reménykedni?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretem és hiányzik az exem, akivel bár már hosszú ideje vége, nem tudtam elfelejteni. Nekem azóta volt komolyabb kapcsolatom, neki nem. Nem keress engem, ált. én keresem őt, de akkor se mindig válaszol. 1x normális 1x lekezelő, nem igazán érdeklődik utánam. Majd nem két évig együtt voltunk, szerettük egymást.. ha feljönnek a régi dolgok, akkor nevetve gúnyosan beszél róluk, nem tudom ezt mire vélni?! Én még mindig szeretem és bármit megtennék, hogy visszakapjam.. , de ő kb. fél éve tudatta velem, hogy ő már abszolút nem, kár hitegetni magam?
2012. márc. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár hitegetni magad, ha már nem szeret, akkor ne erőltesd, lépj túl rajta.
2012. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyire volt komoly az a kapcsolatod, hogy még mindig az exed kell? Én biztos h nem molesztálnám.
2012. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy bántani akart, vagy tényleg.


Lépj túl! Van sok jobb és rosszabb potenciális partner is.

Ha nem lenne akkor esélyesebb lett volna megnyerni a lottót minthogy ti egymásra találjatok!


Ha lány vagy akkor vállalok felejtős szexet, vígasztalós szexet, illetve szakítás utáni ünneplős szexet! :D

2012. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiféle szexet nem ajánlok az exeddel, főleg, ha még mély érzéseid vannak az irányába. Még jobban összezavarodsz, ha ő már egyáltalán nem viszonozza ezeket az érzéseidet. Nagyon sérülnél lelkileg.
2012. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!