Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családlátogatónál mit vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családlátogatónál mit vigyek az anyósjelöltnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy furcsa kérdés és nem megszokott erre (nem tudom), de most egy kis gondban vagyok, mert nem tudom mi az a virág amit vihetnék a barátnőm anyukájának, és persze nem kerül egy vagyonba. Nyilván nem vörös rózsát... :D


a válaszokat előre is köszönöm!


2012. márc. 28. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
minek
2012. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Koszorút célzás jelleggel?
2012. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ajándékozd meg ezzel a viccel:

-mi az? éjjel úszik, nappal ugat?

-anyós fogsor:)

2012. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy új seprüt, de mondjad neki, hogy az alapjáratot ne cseszegesse rajta.
2012. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
... csak komoly válaszokat :D Viccesek az eddigiek, de kivételesen nem egy szokásos „anyósról” van szó ;) kivételesen egy szerethető emberről van szó.
2012. márc. 28. 23:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerethető anyós? Furcsa paradoxon...
2012. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugye milyen hihetetlen?:D
2012. márc. 28. 23:03
 8/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a csajt, mit szeret az anyuka. ha pl szereti a jó bort, vegyél egy üveg finom bort, ami megfizethető. esetleg egy szép csokor virágot, hasonlók
2012. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hm,csak meglepetés lenne... :S de ha más nem lesz, akkor ez marad majd, de szerintem ez most lényegtelen, a lényeg, hogy valamilyen virágot vigyek, csak nem tudom mit kellene, mert nyilván nem ugyanazt , amit a barátnőmnek.
2012. márc. 28. 23:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Kukázz egy több 10 000Ft-os borosüveget. Töltsd tele tablettással és azt add oda:D
2012. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!