Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit szól ehez, akadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szól ehez, akadhat erre megoldás?

Figyelt kérdés
A barátnőm,meg én ma is szerettünk volna együtt aludni mert mióta járunk szinte minden nap együtt vagyunk amennyit tudunk,de mondta megkérdezi a szüleit hogy engedik e,hát nem engedték,az anyukája így is azt mondta elég ha hétvégén kétszer együtt alszunk,lassítsunk,felnőttek vagyunk ne már hogy a szülei mondják meg mi hogy legyen,én 29 éves vagyok a barátnőm meg 23,ja azt is mondták a szülei ha sokat aludnánk együtt akkor olyan lenne mintha együtt élnénk,meg hogy majd 1 év múlva azt csinálunk amit akarunk nem szólnak bele,most járunk 3 hónapja,én azt mondom ezek nem komplettek
2012. márc. 28. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnődet le kéne szoktatni az anyai féltésről... A szülei is érthetőek, mert mégis a lányuk és féltik...


Ezt minden szülő nehezen emészti meg. Várj még 3 hónapot. a Fél év is vízválasztó szokott lenni.

2012. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak ne unjátok meg egymást...
2012. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
biztos félnek megunjuk egymást,ez vicc miért nem csinálhat két felnőtt ember azt amit akar,mióta együtt vagyunk mindíg van az anyáéknak valami bogara,de szerintem ha még 3 hónapot várunk akkor is ilyenek lessznek ezt tudom,ha meg féltik a lányukat 23 évesen tegyék vitrinbe
2012. márc. 28. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyádéknál laktok, azok dirigálnak.... És majd 30 éves vagy...

Csak arra figyelj, nehogy lúzernek érezd magad!

2012. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt és nem az én anyámékkla van gond hanem az ő szüleivel,nem jól olvastál
2012. márc. 29. 01:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érzed cseppet gáznak, hogy a 23 éves nőd anyucitól kéredzkedik el, hogy nálad aludjon?? Mi az, hogy nem engedi? A nőd helyében közölném, hogy nem az áldását kértem csak, hogy vegye tudomásul.. A barátnőd nagyon önálló, életrevaló teremtés lehet..

20N

2012. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre várok hátha idővel alakulnak a dolgok
2012. ápr. 10. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!